Spúšťame nový e-shop!

Spúšťame nový e-shop!

Do jarnej sezóny vstúpite mimoriadne pohodlne.

Zvykli ste si ovládať kotol pomocou telefónu či tabletu? Ovládajte rovnako komfortne i dodávku kuriva. Od októbra budete môcť pomocou nového e-shopu CDP IVORY pohodlne objednať pelety či brikety pomocou mobilu alebo tabletu prakticky odkiaľkoľvek a ostatné nechajte na nás. Žiadne zložité skladanie vriec, žiadne zdĺhavé zvážanie kuriva svojím autom. Choďte radšej s deťmi na výlet a naši kvalifikovaní šoféri vybavení špecializovanou technikou vám pelety, brikety, či balené uhlie dodajú až ku kotlu. Myslíme predovšetkým na vaše pohodlie. Chceme ušetriť váš drahocenný čas, váš chrbát a vašu peňaženku.

 

Pre našich registrovaných zákazníkov vždy garancia najlepších cien.

Je to jednoduché. Nové a prehľadné prostredie e-shopu vám umožní sa prihlásiť k svojmu profilu i z mobilu alebo tabletu. Okamžite nájdete nákupnú históriu, skontrolujete stav objednávky a získate informácie o nazbieraných bonusových bodoch.

Zabezpečiť si komfortnú dodávku kuriva bude ako škrtnúť zápalkou. Rovnako jednoduché a rýchlym efektom. Objednávky zadáte prakticky kdekoľvek a sledovať, ako na nich pracujeme, môžete i z vane alebo treku v Dolomitoch.

 

Budeme si vás hýčkať ešte viac ako doteraz.

Áno, je to možné. Chceme totiž, aby sa vám vernosť vyplácala. Registrovaným zákazníkom dáme garanciu najlepších cien našich produktov a naviac zavedieme špeciálny bonusový program – za každých cca 4 € nákupu vám pripíšeme 1 bod. Čím viac bodov, tým väčší výber darčekov vám ponúkneme. Nechajte sa prekvapiť.

Za zmienku stojí i pripravovaný systém zliav na služby spojené s kúrením, časovo obmedzené akčné ponuky, poradenstvo… To všetko ako poďakovanie registrovaným zákazníkom.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies