O NÁS

CDP IVORY je najväčšou firmou v Českej republike dovážajúcou drevené pelety a brikety. Ľudia, ktorí chceli vykurovať peletami, si ich spočiatku museli sami často nepohodlne dovážať po malých množstvách a náročne skladať. Podobné to bolo s drevenými briketami. Vďaka našim moderným cisternám a unikátnemu logistickému systému sme zrealizovali myšlienku čo najjednoduchšieho objednávania peliet cez internet. Spoločne s našou sesterskou firmou IVORY Energy naviac poskytujeme komplexné služby v oblasti dodávok tepla pre veľké administratívne i súkromné budovy, tak isto aj pre celé obce.

 

Pohodlná doprava veľkých nákladov palív

Naši zákazníci si zvykli na jednoduchý a svižný dovoz špecifických prírodných produktov, ktoré je potrebné priviesť vo väčšom než malom množstve. Či už sa jedná o drevené palivá, uhlie alebo mulčovaciu kôru a záhradné substráty.

 

Zlepšovanie a rozvoj služieb

Každý rok zvyšujeme efektivitu našich služieb. Aktívne získavame spätnú väzbu od zákazníkov, zlepšujeme informačný systém a rozširujeme náš vozový park. Dokážeme tak do 15 pracovných dní doviezť akúkoľvek zásielku na určené miesto v Českej republike a západnej časti Slovenska a tak pomôcť naším zákazníkom kúriť nezávisle, pohodlne a bez obáv z výpadku dodávok.Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies