DOPRAVA

Filozofia spoločnosti CDP Ivory je jednoduchá. Byť spoľahlivým partnerom s vysoko komfortnými službami a širokou ponukou kvalitných produktov. Sme najväčším špecializovaným a certifikovaným prepravcom drevených peliet, brikiet a baleného čierneho uhlia v Českej republike. Po mnohoročných skúsenostiach s transportom dreveného kuriva sme do portfólia pridali tiež pelety vlastnej značky IVORY PELLETS. Za ich najvyššiu akosť sa tak môžeme stopercentne zaručiť. Zákazníkom, medzi ktorých patria majitelia rodinných domov, firmy i štátna správa, ponúkame nielen rozsiahly sortiment dreveného kuriva, ale taktiež ich dopravu až ku kotlu. Odpadá im tak starosť so skladaním kuriva do pivnice, technickej miestnosti alebo skladu.

Cesta z CDP Ivory k Vášmu kotlu je priama…

  • Vyberte si z viac ako dvadsiatky výrobkov. Pohodlne a bez zhonu si prehliadnite našu ponuku na cdp-pelety.sk. Získate potrebné informácie o zložení, výhrevnosti, cene i balení dodávaného kuriva.
  • Objednajte požadované množstvo, zvoľte dopravu. Pokiaľ Vám povezieme viac ako 4 tony, máte od nás dovoz i manipuláciu zdarma.
  • Dohodnite si termín dodania. Tovar Vám až domov privezie kvalifikovaný šofér disponujúci nadštandardnou manipulačnou technikou.
  • Nechajte si zložiť pelety bezpečne a bezpracne presne tam, kam potrebujete. Šofér ich môže nafúkať do skladového sila, zložiť do pivnice alebo kamkoľvek si určite.
  • Pokiaľ ste za tovar nezaplatili vopred, spravíte tak u šoféra cez platobný mobilný terminál svojou platobnou kartou.

Dodanie kuriva do Vášho skladu je bezpracné…

 

  • Balené drevené pelety, brikety a uhlie privezieme na Vami určené miesto nákladným terénnym Moffettom. Tento terénny vysokozdvižný vozík zvládne prejsť úzkymi bránami, prejazdmi alebo záhradou. Palety s kurivom zloží šofér presne na miesto, ktoré ukážete.
  • Volné drevené pelety vozíme certifikovanými cisternami s presnými digitálnymi váhami. Profesionálni šofér pelety nafúka hadicou s integrovaným odsávaním prachu do pivnice alebo skladu vzdialeného až 30 metrov od cisterny.

 

PELETY ANI BRIKETY NEMUSÍTE SKLADAŤ RUČNE, ZBAVÍTE SA ZÁROVEŇ STAROSTÍ S ICH PREPRAVOU!

 

Doprava peliet a brikiet na paletách pomocou nákladného auta s manipulačným vozíkom ("Moffettom"):

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1 t Trnava, Trenčín, Bratislava 22 EUR 7 EUR
1 t Žilina 7 EUR 7 EUR
2-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo


Štandardná doba manipulácie je 30 minút na jednu objednávku. Pokiaľ doba manipulácie presiahne túto dobu, bude účtovaný manipulačný poplatok 10€ za každých započatých 30 minút navyše.


Doprava peliet certifikovanou cisternou s vážnym systémom a vlastným odsávaním prachu:

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina 22 EUR 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo

 

Dodací podmínky:

Objednaný tovar štandardne dodávame do 15 pracovných dní.

Doprava certifikovanou cisternou
Doprava nákladným autom s Moffettom