DOPRAVA A PLATBA

Filozofia spoločnosti CDP Ivory je jednoduchá. Byť spoľahlivým partnerom s vysoko komfortnými službami a širokou ponukou kvalitných produktov. Sme najväčším špecializovaným a certifikovaným prepravcom drevených peliet, brikiet a baleného čierneho uhlia v Českej republike. Po mnohoročných skúsenostiach s transportom dreveného kuriva sme do portfólia pridali tiež pelety vlastnej značky IVORY PELLETS. Za ich najvyššiu akosť sa tak môžeme stopercentne zaručiť. Zákazníkom, medzi ktorých patria majitelia rodinných domov, firmy i štátna správa, ponúkame nielen rozsiahly sortiment dreveného kuriva, ale taktiež ich dopravu až ku kotlu. Odpadá im tak starosť so skladaním kuriva do pivnice, technickej miestnosti alebo skladu.

Cesta z CDP Ivory k Vášmu kotlu je priama…

  • Vyberte si z viac ako dvadsiatky výrobkov. Pohodlne a bez zhonu si prehliadnite našu ponuku na cdp-pelety.sk. Získate potrebné informácie o zložení, výhrevnosti, cene i balení dodávaného kuriva.
  • Objednajte požadované množstvo, zvoľte dopravu. Pokiaľ Vám povezieme viac ako 4 tony, máte od nás dovoz i manipuláciu zdarma.
  • Dohodnite si termín dodania. Tovar Vám až domov privezie kvalifikovaný šofér disponujúci nadštandardnou manipulačnou technikou.
  • Nechajte si zložiť pelety bezpečne a bezpracne presne tam, kam potrebujete. Šofér ich môže nafúkať do skladového sila, zložiť do pivnice alebo kamkoľvek si určite.
  • Pokiaľ ste za tovar nezaplatili vopred, spravíte tak u šoféra cez platobný mobilný terminál svojou platobnou kartou.

Dodanie kuriva do Vášho skladu je bezpracné…

 

  • Balené drevené pelety, brikety a uhlie privezieme na Vami určené miesto nákladným terénnym Moffettom. Tento terénny vysokozdvižný vozík zvládne prejsť úzkymi bránami, prejazdmi alebo záhradou. Palety s kurivom zloží šofér presne na miesto, ktoré ukážete.
  • Volné drevené pelety vozíme certifikovanými cisternami s presnými digitálnymi váhami. Profesionálni šofér pelety nafúka hadicou s integrovaným odsávaním prachu do pivnice alebo skladu vzdialeného až 30 metrov od cisterny.

PELETY ANI BRIKETY NEMUSÍTE SKLADAŤ RUČNE, ZBAVÍTE SA ZÁROVEŇ STAROSTÍ S ICH PREPRAVOU!

 

CENNÍK SLUŽIEB A POPLATKOV 

Doprava peliet a brikiet na paletách pomocou nákladného auta s manipulačným vozíkom ("Moffettom"):

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1 t Trnava, Trenčín, Bratislava 22 EUR 7 EUR
1 t Žilina 7 EUR 7 EUR
2-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo


Štandardná doba manipulácie je 30 minút na jednu objednávku. Pokiaľ doba manipulácie presiahne túto dobu, bude účtovaný manipulačný poplatok 10€ za každých započatých 30 minút navyše.


Doprava peliet certifikovanou cisternou s vážnym systémom a vlastným odsávaním prachu:

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina 22 EUR 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo

 

Dodací podmínky:

Objednaný tovar štandardne dodávame do 25 pracovných dní od prijatia objednávky. Upozorňujeme, že na začiatku vykurovacej sezóny (obdobie august až november) sa doba dodania môže výrazne predĺžiť (30 pracovných dní aj dlhšie).

Doprava certifikovanou cisternou
Doprava nákladným autom s Moffettom

 

 

 

 

 

 

 

Platební podmínky

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba kartou

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Platba bankovním prevodem

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Osobně řidiči v hotovosti

Osobně řidiči platební kartou

Platba předem

Platím po shlédnutí

Splátky - ESSOX

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies