Jún praje nákupom, nezabudnite na palivo

Jún praje nákupom, nezabudnite na palivo

Držali sme sa slov klasika "Vždy prineste viac, než sa od vás očakáva" a na jún pripravili ďalšie výhodné nákupy. Ceny paliva držíme pri zemi. Využite toho, že "jarný úroda" bola bohatá a sklady sú plné. Apríl a máj boli tento rok neobyčajne chladné - možno už ste museli siahnuť do zimných zásob. Doplňte je teraz: výhodne, napríklad na splátky a hlavne bez stresu.
 

Prievan v peňaženke nie je nevyhnutný
Nákupy paliva tesne pred zimnou sezónou prinášajú vždy veľká Mrzena. Jedným z nich sú obavy, či všetko stihnete a dopravcu pelety privezie skôr, než dorazí prvé mrazíky. Druhým potom môže byť nemilá predstava veľkého jednorazového výdavky v čase, keď nakupujeme vianočné darčeky a vôbec máme iné starosti či radosti. A tretím je cena kuriva. Tá zimné sa od letnej veľmi líšia. Toto je posledná šanca, ako sa na celú vykurovaciu sezónu prichystať bez prievanu v peňaženke.
"Rozhodne zákazníkom odporúčame túto ojedinelú príležitosť využiť. Jednak zaobstará teplo za skutočne nízku cenu, zároveň sa zbaví starostí s jesenným nákupom, ktorý je vyjde drahšie a môže priniesť komplikácie s rýchlou dopravou, "nabáda Pavol Fohler, business development manager CDP Ivory.

 

Doprava zdarma, darčeky aj splátky zostávajú
Veľmi výhodnú a obľúbenou službou je nákup na splátky, alebo odklad platby. Vďaka nim si väčšiu výdavok rozkouskujete na niekoľko prijateľných súm. Zvlášť pred obdobím dovoleniek sa taký počin môže hodiť. Stále taky platí doprava až ku kotlu (pri väčšej objednávke paliva zadarmo) a funguje Bonusový program (ktorého body vymeníte za darčeky alebo poukážky).


"Pozrite sa na náš e-shop. Počas chvíľky zistíte, že objednanie paliva nemôže byť jednoduchšie, že za ne nemusíte minúť polročný plat a že sa s jeho uskladnením nemusíte drieť celý víkend. Certifikované pelety špičkovej kvality získate veľmi pohodlne, rýchlo a počas júna ešte aj lacno, "hovorí P. Fohler.

 

Do zimy ďaleko? Kdeže!
Nenechajte sa mýliť. Aj keď teploty zrovna šplhajú k tridsiatke, ochladenie môže prísť veľmi skoro. Už koncom leta sa bude plná kotolňa hodiť. Kúpte dostatok paliva v júni. Budete ho mať za úplne inú cenu, než akú dáte na jeseň alebo snáď v zime.


Prežite leto v pokoji, jeseň bez starostí a zimu v teple.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies