Briketa valcová PREMIUM

-3 %
Doprava s Moffettem
Briketa valcová PREMIUM
Bežná cena za kg: 0,49 EUR s DPH
Cena za kg: 0,47 EUR s DPH
kgkúpiť tovar
Celkom:
( bez DPH)
Za nákup produktu možno po registrácii získať minimálne127 bodov
Dostupnosť:
Skladem
Odber v násobkoch:1000 kg
KódBR01
VýrobcaEKOBRIKETY s.r.o.
Záruka2 roky
K tomuto produktu môžete získať za zvýhodnenú cenu
Vratná paleta
1ks
PopisParametredoprava

České valcové brikety Premium sú vyrobené z čistého drevného odpadu, konkrétne sušených bukových a smrekových pilín a hoblín s prímesou kôry. Ich tmavo hnedá farba poukazuje práve na prítomnosť tvrdého bukového dreva, ktoré v kombinácii s jemnou zložkou brikiet zaručuje najdlhšiu dobu horenia a žeravenia.

Kvalitné drevené brikety nezaťažujú pri spaľovaní životné prostredie, možno nimi kúriť okamžite, ľahko sa skladujú. Vysoká výhrevnosť a minimálne nároky na priestor z nich robia ideálnu voľbu pre majiteľov kotlov na drevoplyn. Bez ťažkostí je možno použiť aj v kotloch na drevo alebo uhlie, kachľovej peci, otvorených krboch a krbových vložkách.

Špeciálne krby a kachľové pece môžu vykazovať citlivosť na kúrenie mokrým nedosušeným drevom, čo má za následok poškodenie výmurovky. Pri kúrení kvalitnými drevenými briketami takéto riziko celkom odpadá.

Čím sú brikety Premium výnimočné?
• Ide o najkvalitnejšie brikety zo sušených bukových a smrekových pilín a hoblín s prímesou kôry.
• Veľké zlisovanie brikiet zaručuje vysokú výhrevnosť a dlhú dobu horenia.
• Pri správnych podmienkach tlejú viac ako 6 hodín.
• Použitím čistého drevného odpadu nezaťažujú životné prostredie.

Brikety Premium skladujte v suchu, bez priameho kontaktu s vodou. Atmosférická vlhkosť na kvalitu a vlastnosti týchto drevených brikiet nemá vplyv.

Pred rozděláním ohňa môžete brikety nalámať na menšie kúsky. Pri horení zväčšujú objem, neplňte nimi preto celej ohniska. Popol môžete použiť ako účinné záhradné hnojivo.

VýrobceEKOBRIKETY s.r.o.
Slisování1210 kg/m3
Výhřevnost< 18,0 MJ/kg
MateriálBukové a smrkové piliny
Obsah popele< 0,95 %
Obsah vody< 9,2 %

Pelety balené - doprava nákladným vozom

Drevené pelety balené v sáčkom po 15 kg a zložené na palete privezieme na Vami určené miesto nákladnými autami vybavenými terénnym Moffettom. Tento terénny vysokozdvižný vozík zvládne prejsť úzkymi bránami, prejazdmi alebo záhradou. Je však dobré pamätať na fakt, že manipulátor je široký 220 cm a rovnako i vysoký.Palety s kurivom zloží šofér presne na miesto, ktoré sami určíte a vám odpadá starosť s náročným ručným skladaním sáčkov do garáže či prístrešku. Ide o veľmi pohodlný spôsob ako sa pripraviť na vykurovaciu sezónu.

Pokiaľ si objednáte 2 a viac ton peliet, máte dopravu zdarma.

Doprava peliet a brikiet na paletách pomocou nákladného auta s manipulačným vozíkom:

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1 t Trnava, Trenčín, Bratislava 22 EUR 7 EUR
1 t Žilina 7 EUR 7 EUR
2-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo


Štandardná doba manipulácie je 30 minút na jednu objednávku. Pokiaľ doba manipulácie presiahne túto dobu, bude účtovaný manipulačný poplatok 10€ za každých započatých 30 minút navyše.

Dodacie podmienky:

Objednaný tovar štandardne dodávame do 15 pracovných dní od prijatia objednávky. Upozorňujeme, že na začiatku vykurovacej sezóny (obdobie august až november) sa doba dodania môže výrazne predĺžiť (30 pracovných dní aj dlhšie).