Zostaňte v teple. Palivo vozíme každý deň

Zostaňte v teple. Palivo vozíme každý deň

Viac než kedy inokedy teraz platí: Všade dobre, doma najlepšie. Čaká nás náročné obdobie, ktoré bude väčšina ľudí zrejme tráviť v obývacích izbách. Radi sa postaráme o vaše pohodlie a rovnako ako predtým  vám privezieme palivo až ku kotlu. Aby ste sa cítili dobre a súčasný stav prečkali v čo najlepšom komforte.

Na našich službách sa preto nič nemení. Stále môžete pelety, brikety i uhlie objednávať prostredníctvom počítača, mobilu alebo tabletu z pohodlia obývačky. Stále je vám k dispozícii flotila certifikovaných cisterien a šikovných šoférov. Stále funguje Bonusový program a komfortná dodávka paliva, z ktorej nebolí chrbát vďaka nadštandardnej manipulačnej technike v podobe terénnych vysokozdvižných vozíkov pre balené palivo. A stále vozíme po celej Českej republike a časti Slovenska, okrem obcí uzatvorených hygienikmi.

V štichu vás nenecháme!

S ohľadom na vývoj situácie a všeobecne odporúčané postupy sa iba, prosíme, držme zásady minimalizácie osobného kontaktu.

  • Šofér, ktorý k vám palivo privezie, si bude ústa i nos kryť rúškom. Urobte to isté.
  • Dodržujte medzi vami a šoférom odstup najmenej 2 metre. Nechajte ho robiť jeho prácu v kľude a tak, ako je potreba.
  • Palivo zaplaťte najlepšie už pri objednaní prevodom na účet. Pokiaľ to nie je možné, využite bezkontaktný platobný terminál, ktorým je vybavené každé naše vozidlo. 

Buďme k sebe ohľaduplní. Buďme ústretoví a chápaví. Zachovajme chladnú hlavu.

Veríme, že citlivým prístupom, dobrou komunikáciou a úsmevom (aj keď schovaným pod rúškom) zvládneme udržať zásobovanie palivom na špičkovej úrovni. Tak, ako ste zvyknutí.

Prajeme vám veľa zdravia, síl a odhodlania. Zostávame s vami.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies