Zahrejte darčekom, čo vydrží až do jari

Zahrejte darčekom, čo vydrží až do jari

Vianoce si chceme pripraviť čo najkrajšie, také, aby sme na ne dlho spomínali. Vďaka spoločne prežitým chvíľam aj pre zdieľanú radosť z darčekov. Choďte na to od lesa. Zabaľte pod stromček teplo, ktoré vydrží až do jari. A nie, nemyslíme huňatú čiapku ani norkový kožuch. Darček s logom CDP je ľahučký ako pierko.
 

Týždne tepla v jednej obálke
„Rovnako ako každý rok, aj tento rok majú naši zákazníci možnosť zaobstarať svojim blízkym darčekové poukazy. A to s niekoľkými výhodami. Po prvé kvôli nim nemusí nikam do obchodu ani na poštu - pošleme ich mailom. Za druhé ich nakúpi veľmi výhodne a za tretie nimi poteší aj príbuzných, ktorí tvrdia, že už všetko majú a nič nepotrebujú. Teplo sa totiž hodí každému. Zvlášť v čase, keď ceny elektriny a plynu rastú pred očami,“ vysvetľuje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.


Darčekové poukazy je možné zaobstarať v hodnotách od 500 do 5 000 korún a obdarovaný ich môže vymeniť ako za palivo, tak akýkoľvek ďalší sortiment z ponuky internetového obchodu www.cdp.cz. Podľa Pavla Fohlera sú ale poukážky skutočne uplatňované najčastejšie na nákup peliet alebo brikiet. Vďaka darčeku v nenápadnej obálke získa obdarovaná domácnosť teplo na niekoľko týždňov.
 

Za body alebo so zľavou
Kto sa rozhodne darčekovú poukážku zaobstarať, môže ju „zaplatiť“ buď svojimi bodmi nazbieranými v Bonusovom programe, alebo bežným prevodom peňazí na účet CDP. V oboch prípadoch ušetrí.

Bonusový program je nastavený tak, aby za každý nákup, ktorý zákazník prevedie, pripísal na jeho konto peknú kôpku bodov. Môže si tak nazbierať dostatok bodov na obstaranie darčekovej poukážky (alebo malých či väčších darčekov). V prípade, že chce poukaz kúpiť, poskytne mu CDP zľavu.

„Verným zákazníkom, ktorí napríklad svoje body uplatnili na darčeky, alebo ich zatiaľ na konte nemajú dostatok, poskytujeme na obstaranie poukazov zľavu 2 percentá,“ hovorí Pavel Fohler.

 

Bez starostí pre všetky strany
Darček v obálke ušetrí starosti obdarovávajúcemu aj obdarovanému. Ten prvý ušetrí čas aj financie, druhý získa teplo a perfektný servis CDP. „Pelety alebo brikety vozíme rovno ku kotlu, bez ohľadu na ročné obdobie či náročnosť terénu. Naši vodiči sa vždy snažia dopraviť palivo presne tam, kde ho odberateľ potrebuje mať,“ popisuje business development manager s tým, že voľne ložené pelety do kotolní alebo síl obvykle fúkajú z cisterny, balené potom z kamióna prepravia pomocou terénnej jašterice.

Starosti o teplo nemusí mať túto zimu nikto. Stačí využiť darčekové poukazy a urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym. Ideálne všetkým. Aby ste nielen Vianoce, ale aj ďalšie mrazivé dni strávili všetci v pohodlí a teple.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies