Zahoreli ste láskou? Máte u nás zľavu!

Zahoreli ste láskou? Máte u nás zľavu!

Sviatok zamilovaných sa dá sláviť rôzne. Zvyčajne bývame zasypaný lupienkami ruží a zaliaty vedrom šampanského. Čo je však najväčším dôkazom lásky? Predsa teplo u srdca, planúci zrak a horúce vyznania. Áno, kto miluje, ten skrátka horí.

A pretože vaše kotle milujú naše pelety, pripravili sme pre nich špeciálnu Valentínsku akciu. Aby mali stále plné zásobníky a do leta nevyhasli. Od 10. do 17. februára zlacňujeme certifikované IVORY PELLETS Premium, a to balené i voľne ložené.

„Tieto pelety patria k najpredávanejším, preto sme ich do akcie vybrali. Vyhovujú totiž kachliam i automatickým kotlom, sú vysoko výhrevné a bezprašné. Používaním ekologického paliva s nulovou bilanciou CO2 chránime životné prostredie i spaľovacie zariadenie. Láska môže mať mnoho podôb. CDP ju svojim zákazníkom prejavuje špičkovými službami, kvalitnými produktmi  a celoročnou starostlivosťou. Zľavové akcie sú príjemnou čerešničkou na torte,“ vraví Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Doplňte zimné zásoby a doprajte si pohodového Valentína. S vedomím, že svojou láskou k biomase šetríte prírodu a podieľate sa na zdravej budúcnosti našich detí.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies