Vianočný darček, čo naozaj zahreje. Máme pre vás špeciálnu zľavu

Vianočný darček, čo naozaj zahreje. Máme pre vás špeciálnu zľavu

Vianočný darček, čo naozaj zahreje. Máme pre vás špeciálnu zľavu

Jedno slovo pre pocit, ktorý v nás zanechá rok 2022? My v CDP mu hovoríme: divočina. Prechádzali sme nebezpečnými húštinami, odhaľovali oázy hojnosti, stretávali sa s mnohými protivenstvami. Vďaka vám sme si ale vždy boli istí, že ideme správnou cestou.

„Naši zákazníci nám zostali aj v týchto extrémne náročných dobách verní. Boli trpezliví, zároveň sa dokázali múdro predzásobiť palivom v čase, keď nebolo vôbec nič isté. Patrí im za to veľké poďakovanie,“ hovorí Jiří Vrba, konateľ spoločnosti s tým, že „divočina“ ešte bohužiaľ zďaleka nekončí.

 

Veríme, že ceny palív zostanú stabilné
Okolnosti, ktoré ovplyvňujú za koľko budú tuhé palivá k dispozícii, sú mimoriadne variabilné. Napríklad vo vykurovacej sezóne reagujú ceny na klimatické podmienky. Tuhá a dlhá zima zvyšuje dopyt, a teda aj šponuje cenu. Končiaca podkôrniková kalamita alebo znižovanie ťažobných limitov majú zase za následok nedostatok dreva na trhu. K tomu všetkému je potrebné pripočítať geopolitické zmeny a energetickú krízu, ktorá tisíce domácností vedie k rozhodnutiu prejsť z vykurovania plynom alebo elektrinou na drevo, uhlie či rašelinu…


„Klasické faktory, na ktoré bývame v zime zvyknutí, umocňujú nové a nečakané zmeny. Dostupnosť najmä drevných palív bude v nadchádzajúcich mesiacoch úzko súvisieť s vývojom situácie na Ukrajine. Eskalácia konfliktu povedie k nárastu cien a opätovným problémom s uspokojením dopytu, upokojenie naopak prinesie stabilizáciu dodávok a zníženie ceny. Veríme však, že sa ceny stabilizujú av jarnom období tradične klesnú,“ konštatuje J. Vrba.

 

Ďakujeme za vašu vernosť
Vedenie CDP IVORY si je dobre vedomé, koľko problémov nová situácia zákazníkom priniesla. Nielen, že na svoje palivo väčšinou čakali dlhšie ako obvykle a nakupovali ho za zvýšené ceny, niekedy museli typ paliva zmeniť, zaobstarať ho veľké množstvo do zásoby a podobne.

„Pribudlo nám tiež mnoho nových odberateľov, ktorí si neboli voľbou paliva alebo spotrebou istí. Všetkým sme sa snažili vyjsť v ústrety, vysvetliť, čo bolo treba a pomôcť, ako to len šlo. Ďakujeme, že nám zostávate verní aj v týchto zložitých časoch,“ odkazuje konateľ.


A pretože najlepším darčekom, ktorý môžete od distribútora paliva dostať, je poriadna porcia tepla gratis, pripravili sme našim zákazníkom špeciálnu vianočnú zľavu.
• Pri nákupe minimálne 2 ton (alebo 2 paliet) paliva stačí zadať zľavový kód: Vianoce s CDP.
• Z celkovej ceny vám vďaka nemu odpočítame 16 EUR.
• Kód je možné uplatniť na drevné pelety, drevné brikety, rašelinové brikety aj balené uhlie.
• Akcia platí od 6. 12. do 31. 1. 2023

 

Zostávajte v teple aj v roku 2023

„V mene tímu, ktorý sa v spoločnosti CDP IVORY stará o pohodlie zákazníkov z celej Slovenskej republiky, prajem všetkým pokojné sviatočné dni a veľa energie v novom roku. Zostávajte v teple, so svojimi blízkymi a naplnení nádejí v dobré časy,“ odkazuje Jiří Vrba.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies