Valentín prináša zľavu, ktorá zahreje

Valentín prináša zľavu, ktorá zahreje

Prečo sa sviatok zamilovaných slávi v polovičke februára? Podľa nás preto, aby zahrial. Vrelé city k Valentínovi patria. A pretože je zrejmé, že horíme spoločnou láskou ku kvalitnému palivu, rozhodli sme sa vás trochu rozpáliť. So zľavou na pelety a brikety to bude hračka.

Dvaja sú viac než jeden

Je predsa jasné, že najkrajšia láska je ta zdieľaná. Februárová zľava teda musí byť  tiež dvojitá: 2 x 7 EUR čaká na každého, kto nakúpi 2 alebo viac ton peliet v termíne od 14. do 16. februára.

„Február je mesiac značne studený, zima sa ešte nehodlá vzdať  žezla, takže palivo z kotolní rýchle mizne. Pre prípad, že potrebujete doplniť zásoby, sme nachystali špeciálnu valentínsku akciu. Využite výhodné ceny a nakúpte si toľko peliet, aby ste zostali v teple najmenej do mája,“ vyzýva Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Vyberajte to najlepšie

Pelety z ponuky najväčšieho tuzemského distribútora vynikajú špičkovou kvalitou, vysokou výhrevnosťou a nízkou popolnatosťou. Zvoliť môžete pelety balené i voľne ložené – obe druhy vám privezieme priamo ku kotlu. Za nákup každému registrovanému zákazníkovi pripíšeme na Bonusové konto pár desiatok bodov, ktoré ľahko  vymení za užitočné darčeky alebo poukážky.

Ale späť  k Valentínovi. Pokiaľ sa rozhodnete nakúpiť pelety tento mesiac, odporúčame tak spraviť práve v termíne  14. – 16. februára a nezabudnúť  v prvom kroku objednávky vyplniť zľavový kód: „Valentín s CDP“.

Prežite sviatok zamilovaných v zdraví a s tými, ktorých máte radi. O teplo sa už postaráme my!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies