Už to frčí. Jarná kampaň je plná výhod

Už to frčí. Jarná kampaň je plná výhod

Začiatkom apríla sme spustili obľúbenú jarnú kampaň. Vďaka nej nakúpite pelety a brikety za najlepšie ceny v roku a ešte získate bonusy a zľavu navyše. Predzásobenie palivom využívajú tisíce domácností. Pridajte sa k zákazníkom, ktorí vďaka výhodným nákupom šetria svoj rodinný rozpočet i starosti. Zaobstarávať si palivo tesne pred zimou je drahé a stresujúce.

Vaša radosť, naša radosť

Poďme si jar spríjemniť, ako sa dá. Veríme, že majitelia spaľovacích zariadení ocenia starostlivosť, ktorú celoročne poskytujeme a zaradujú sa z mimoriadnych výhod, ktoré prichádzajú práve teraz.

Ceny? V rámci dvojmesačnej kampane si zaobstaráte zásobu peliet a brikiet o niekoľko desiatok EUR lacnejšie. Napríklad: IVORY PELLETS Premium (15kg vrecká), v zime 289 EUR/t, v jari 258 EUR/t. Briketa RUF buková, v zime 266 EUR/t, v jari 215 EUR/t.

Bonusy? Každý registrovaný zákazník získava pri nákupu na svoje konto niekoľko desiatok bonusových bodov. V jari k nim navyše automaticky pripisujeme ďalších 100. Takže na hodnotné darčeky, za ktoré môžete body vymeniť, dosiahnete ešte rýchlejšie.

Zľavy? Áno, máme pre vás i jednu špeciálnu radosť. Zadajte pri objednávke zľavový kód a naúčtujeme vám ešte o 10 EUR menej. Nezabudnite, heslo znie: Jarná akcia s CDP.

Termín? Kampaň končí 31. mája 2020. Po tomto dátume sa ceny paliva budú pomaly a postupne vracať na sezónnu úroveň.

Kedy, keď nie teraz

Príslovie „Čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra“ poznáme všetci dobre. Platí ako pri riešení každodenných úloh, tak pri plánovaní na dlhšie obdobie. Práve teraz je dobré si ho pripomenúť. Využite jarnú akciu a nakúpte palivo za najlepšie ceny. Privezieme vám ho, kam poviete, alebo uskladníme v našich skladoch.

Jar je tu, nech žije zima. Buďte pripravení!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies