Trochu pribrzdíme, ale v novom roku do toho zase šliapneme!

Trochu pribrzdíme, ale v novom roku do toho zase šliapneme!

Tiež už vnímate ten prichádzajúci pokoj? Adventní čas je jednoducho pre pohodu stvorený. Urobme si ju spoločne. Rovnako ako vy sa budete viac venovať rodine a koníčkom, my napneme sily na nutnú údržbu a revitalizáciu. Rovnako i peletárne plánujú, ako každý rok, odstávky výroby.

Počas sviatočných dní tak budeme fungovať v obmedzenej prevádzke. Objednávky, ktoré zákazníci urobia po 4. decembri 2020, vybavíme s veľkou pravdepodobnosťou až začiatkom januára 2021.

„Naši šoféri istotne zaháľať nebudú, distribúciu paliva neprerušíme, avšak garanciu závozu v obvyklých dodacích dobách môžeme poskytnúť až od 4.januára. Trochu koncom roku pribrzdíme. Na jednej strane preto, že budeme mať  k dispozícii len palivo, ktoré peletárne zvládnu vyrobiť, a potom tiež, aby i naši zamestnanci mohli nabrať sily do ďalšieho roku,“ vysvetľuje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Žiadna objednávka ale nezostane nevybavená, každej sa budú pracovníci CDP venovať. V prípade akýchkoľvek problémov alebo dotazov sa na nich môžu zákazníci samozrejme obracať.

Prajeme všetkým krásny advent, prežite ho v zdraví, v radosti a s tými, s ktorými je vám dobre. Dovidenia a dopočutia v roku 2021!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies