Profesionálna doprava vám ušetrí námahu i peniaze

Profesionálna doprava vám ušetrí námahu i peniaze

Rovnako ako dbáme na vysokú kvalitu paliva, nám záleží na profesionálnych službách. Každému, kto si u CDP Ivory objedná pelety či brikety, ich až ku kotlu privezieme certifikovanou cisternou alebo kamiónom s vysokozdvižným vozíkom. S nami sa nespálite, pretože doprava po celej ČR a časti Slovenska je od 2 ton už v cene paliva a od určitého objemu i bez vedľajších nákladov na manipuláciu.  

Moderne rovná sa bez práce

Sú preč doby, kedy pred vykurovacou sezónou vyrážali majitelia domov a chalúp do hobby marketov, aby svoje auta a prívesné vozíky naplnili balíkmi paliva, to previezli domov a spolu s rodinou niekoľko hodín skladali ku kotlu. Dnes môžu šetriť svoje chrbty i pohonné hmoty, a transport tepla na miesto, ktoré si určia, sledovať s rukami vo vreckách.

„Naším poslaním je zákazníkom nie len ponúkať vysoko výhrevné palivo, ale tiež poskytovať služby, ktoré im jeho používanie maximálne spríjemni. Preto sme vypracovali dokonalý logistický systém, vozový park vybavili modernými strojmi a zamestnali šoférov, ktorí nestrácajú úsmev a poradia si v každej situácii,“ vraví za CDP Ivory Pavel Fohler, business development manager.

Palivo stačí prostredníctvom e-shopu objednať a naše logistické oddelenie sa s Vami dohodne na termíne závozu. CDP doručuje tovar štandardne do 15 pracovných dní od prijatia objednávky.

Cisterny a kamióny do celej ČR a časti Slovenska

Cesty  a cestičky Českej republiky a časti Slovenska brázdi celoročne niekoľko vozidiel s nápisom CDP Ivory. Rozvážajú pelety a brikety do rôznych kútov zeme, vrátane  tých vysoko položených a horšie prístupných. Nie je  výnimkou, že si palivo objednáva majiteľ horského penziónu. I v takom prípade urobí šofér maximum, aby ho doručil čo najbližšie kotlu. „Naše cisterny a kamióny zvládnu skutočne náročný terén. A pokiaľ to nie je možné inak, pomôže šofér náklad vyskladať trebárs na lanovku,“ uvádza P. Fohler.

Zákazníci sa môžu spoľahnúť, že palivo k nim dorazí neznečistené a nepoškodené, presne v takej kvalite, v akej si ho objednali.

Doprava s certifikátom

Voľne ložené pelety prepravuje CDP Ivory v certifikovaných cisternách s nosnosťou 14-30 ton. Sú vybavené digitálnou váhou, takže zákazník dostane úplne presné množstvo paliva. Z cisterny ho šofér na určené miesto nafúka pomocou až 30 metrov dlhej hadice so spätným odťahom. Nikde žiadny prach alebo zbytky peletiek.

Pelety a brikety balené vo vreciach privezie kamión s vysokozdvižným vozíkom Moffett, ktorý je terénny a  prejde úzkymi bránami, zvládne terénne nerovnosti a zloží palety s palivom rýchlo a presne na určené miesto. Manipulátor je 245 cm široký a rovnako tak vysoký.

Grátis vozíme stále, len teraz je palivo extra lacné

„Už iba do konce mája môžete využiť výhodnú Jarnú akciu s CDP, behom ktorej každoročne znižujeme cenu peliet a brikiet. Tento rok sa stretla s ďalším poklesom kvôli celosvetovej pandémii, takže výsledná čiastka za zásobu paliva je mimoriadne nízka. Odporúčame teda každému majiteľovi spaľovacieho zariadenia na drevné palivo, aby sa predzásobil,“ nabáda manažér CDP Ivory. S heslom „Jarná akcia s CDP“ bude registrovaným zákazníkom navyše poskytnutá zľava 10 EUR.

Nakúpiť pelety alebo brikety na celú ďalšiu sezónu je teraz výhodné a prezieravé a navyše Vám ho CDP Ivory komfortne doručí rovno ku kotlu. Vsaďte na profesionálov a buďte v teple a pohodlí po celý rok.  

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies