Príprava na zimu je výhra

Príprava na zimu je výhra

Ešte než nasneží, môžete vyhrať iPhone, PlayStation alebo kávovar


Koľko voľného miesta máte práve teraz v kotolni, v pivnici, v sile? Ak sa vám do nich ešte pár kíl, alebo snáď pár ton, zmestí, s objednávkou príliš neváhajte. Po prvé – chladné rána a ľadové večery sú tu, a po druhé, kto doplní palivo v septembri, toho zaradíme do žrebovania o hodnotné ceny.


Včasná objednávka, skorý závoz


„Každý rok v tomto čase vyzývame zákazníkov, aby s objednávkami paliva príliš neotáľali. Dôvodov je niekoľko. Patrí k nim samozrejme priaznivejšia cena a taktiež rýchla doprava. Až sa zimná sezóna rozbehne naplno, budú naši vodiči brázdiť cesty od rána do večera. Termín závozu sa tak môže pretiahnuť,“ vysvetľuje Jiří Vrba, konateľ CDP Ivory.


Ďalšou nespornou výhodou včasnej objednávky je samozrejme pokoj, ktorý zákazníkom prináša. S blížiacim sa koncom roka mávajú určite aj veľa iných starostí ako vyzerať kamión s peletami, briketami či uhlím.


„V neposlednom rade je dobré pamätať na vrtochy počasia. Kto býva na horách, alebo k jeho domu vedie nespevnená cesta, dobre vie, aké môže byť ťažké prechádzať ju za dažďa, námrazy alebo dokonca v snehovej fujavici. Naši vodiči sú mimoriadne skúsení, ale kamión je vozidlo naozaj ťažké, v podmáčanom teréne aj v záveji môže zapadnúť. A jeho vyslobodenie rozhodne nie je otázka chvíľky,“ dodáva J. Vrba.


Trocha šťastia, krásna výhra


Zákazníkov, ktorí sa rozhodnú prípravu na vykurovaciu sezónu nepodceniť a objednajú palivo počas septembra, zaradia CDP Ivory do veľkého žrebovania o 3 krásne a praktické ceny v cene 50 tisíc korún.


Stačí, keď v e-shope nakúpi akékoľvek množstvo akéhokoľvek paliva. Aj vaša objednávka môže byť tou výhernou. O čo sa hrá?

  1. cena Apple iPhone 14 Plus 128 GB Blue
  2. cena PlayStation 5
  3. cena NESPRESSO De'Longhi Inissia Black


Spojte užitočné s príjemným. A nečakajte na skutočnú zimu. Súťaž končí 31. októbra. Výhercovia budú bezprostredne po vyžrebovaní informovaní e-mailom.

„Držíme palce všetkým, ktorí myslia na zadné kolieska. Pohodovú jeseň v teple praje tím CDP Ivory,“ uzatvára Jiří Vrba.

 

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies