Pelety až ku kotlu alebo Ako funguje doprava od CDP Ivory

Pelety až ku kotlu alebo Ako funguje doprava od CDP Ivory

Boľavý chrbát a mozoľnaté dlane patria minulosti. Každý, kto dnes kúri ekologicky a ekonomicky, si môže užívať výhod bezprácneho (zároveň bezprašného) skladania paliva. Stačí sadnúť k počítaču či  vytiahnuť  telefón z vrecka a objednať palivo na celú sezónu u CDP Ivory.

Nestrácajte čas

Dlhodobou stratégiou CDP Ivory je dodávať zákazníkom nielen kvalitné palivo, ale tiež poskytovať skvelé služby. Jednou z nich je doprava peliet, brikiet i baleného uhlia až ku kotlu. Dávno sú preč doby, kedy vykurovacia sezóna znamenala niekoľko hodinové hádzanie lopatou alebo dokonca jazdy s prívesným vozíkom do predajní paliva. Nie je potreba sa trápiť a strácať čas. Všetku námahu dnes za majiteľov rodinných domov, chát, chalúp i firemných objektov preberá moderná technika.

Máme na to stroje

Nákladné auta a cisterny v červeno bielych farbách môžete stretnúť po celej Českej republike i na západnom Slovensku. Ročne nimi rozvezieme okolo 18 tisíc ton paliva. Tovar na paletách nakladáme do kompletných súprav auto - vlek, z ktorých  je polovica  vybavená  výmennými nadstavbami BDF. Na zadnej časti vozidiel je umiestnený závesný vozík Moffett. S jeho pomocou vyloží šofér objednané palivo tam, kam zákazník ukáže. Terénny vysokozdvižný vozík  je široký 245 centimetrov a rovnako vysoký. Dostane sa teda i do úzkych prejazdov. Navyše má pohon na všetky  štyri kolesa. Pohyb náročnejším terénom mu nerobí problémy.

Voľne ložené pelety prepravujeme v cisternách s nosnosťou  14-30 ton.  Sú opatrené unikátnym systémom fúkania rovno ku kotlu. A to hadicou, ktorá dosiahne až do vzdialenosti 30 metrov. Auto navyše využíva účinný spôsob externého odsávania prachu, takže transport peliet je úplne čistý a veľmi šetrný.

Presne tam, kde ich chcete mať

Do pivnice? Pod prístrešok? Ku kotlu? Dopraviť palivo na miesto, ktoré ukážete, je hračka. Peletami môžeme naplniť silo vzdialené od cesty  i 30 metrov, brikety môžeme Moffettom dopraviť cez jabloňový sad k chalúpke na vršku. Naša technika je prispôsobená k prekonávaní najrôznejších ťažkostí. Šoféri sú pripravení urobiť maximum, aby jediná práca objednávateľa paliva spočívala v otvorení bránky alebo pivničného okna. Zákazníkom, ktorí bývajú v náročnom, kopcovitom, podmáčanom alebo inak neštandardnom teréne, odporúčame dopravu telefonicky konzultovať s naším call centrom. Spoločne s  logistikom určite nájdu  najvhodnejší spôsob, ako palivo dostať presne tam, kde ho chcú mať.

Prehľadné ceny vrátane dopravy po západnom Slovensku

Je úplne jedno, kde bývate alebo kam chcete palivo doručiť. Naše ceny sú prehľadné, transparentné a vždy vrátane dopravy až ku kotlu, nech ste z Bratislavy alebo zo Žiliny. Nemusíte nikam zložito zadávať PSČ, dopytovať sa a čakať než Vám príde odpoveď, aby ste vôbec zistili cenu, za ktorú palivo nakúpite. Stačí pár klikov a je objednane. O všetko ostatné sa postaráme my. A pokiaľ  ste naším registrovaným zákazníkom, tak okrem výhodnej ceny dostanete ku každej objednávke i bonusové body, ktoré môžete v budúcnu vymeniť za dopravu či manipuláciu zdarma alebo pekné darčeky.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies