Objednáte palivo, dostanete zľavu, body i darčeky

Objednáte palivo, dostanete zľavu, body i darčeky

Hoci sa vykurovacia sezóna chýli ku koncu, stále jazdíme a vozíme teplo. Do veľkých miest aj zapadnutých dediniek. Na jar ešte lacnejšie a s niekoľkými novinkami. Budú sa vám páčiť.
Iste viete, že Jarná akcia zrazila ceny paliva na minimum. Dokonca desaťročné minimum. To však nič nemení na kvalite, z ktorej nehodláme ustúpiť. Distribuujeme prevažne pelety a brikety s certifikátom ENplus zaručujúcim perfektné zloženie, výborné skladovanie a špičkovú dopravu. Všetko je sledované nezávislým audítorom, a to niekoľkokrát ročne.

 

Dopravíme zadarmo, môžeme aj uskladniť
Objednávky nad 4 tony vozíme gratis po celej republike. Voľne ložené pelety nafúkate ku kotlu z cisterny, balené zložíme šikovným Moffett. Ak sú vaše skladovacie priestory cez leto plné, radi vami zakúpené palivo uskladníme v našich suchých skladoch a privezieme ho, akonáhle budete potrebovať.

"Službám venujeme veľkú pozornosť. Nielen palivo, ktoré je výhrevné a kvalitné, totiž zákazníci ocenia. Čakajú, a právom, tiež starostlivosť, ktorá im uberie starosti aj prácu. Preto sa zameriavame na bezpracné dodanie peliet a brikiet. Zákazník nemusí urobiť nič viac, než naklikať v mobile alebo tablete objednávku. Je to pohodlné, rýchle a s využitím radu akciou taky veľmi výhodné, "hovorí Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

 

Prihodíme zľavu, pripíšeme body, pošleme darček
Všetci naši zákazníci sa môžu registrovať do Bonusového programu s radom výhod. Predovšetkým im za nákup pripisuje na konto body, ktoré vymení za darčeky alebo služby, a potom taky čas od času pošle nejaké body len tak pre radosť. Ten čas nastal práve teraz. V rámci Jarné kampane získa každý nakupujúci 100 bonusových bodov navyše.

"Mať na konte peknú kôpku bodov sa rozhodne oplatí. Možno za ne získať darčeky ako napríklad krmítko, hrnček, detektor oxidu uhoľnatého alebo krbový zapaľovač. Novo sme k nim pridali štýlovú kolekciu bambusových produktov, teda meteostanicu, bezdrôtovú POWERBANK a nabíjačku. Ale body sa hodí taky pre dopravu a manipuláciu zadarmo - ak objednávate menej ako spomínané 4 tony paliva, "vysvetľuje P. Fohler s tým, že medzi odmenami nechýba darčekové poukazy do e-shopu CDP a Alzy.

Tohtoročná jar je príležitosťou, ako sa zásobiť kvalitným palivom za super cenu na celý rok. Nezabudnite do objednávky vpísať zľavový kód: JARSCDPSK. Odpočítame vám 10 EUR! Jarná akcia končí 31. mája 2021. Vďaka nám nevyhasne!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies