Naša Kotolňa je plná – noviniek a informácii zo sveta IVORY Group

Naša Kotolňa je plná – noviniek a informácii zo sveta IVORY Group

Byť priamo u zdroja sa vypláca. Nie len v prípade tepla. Tiež správy dokážu potešiť a zahriať u srdca. Napríklad tie o financiách, ktoré môžete práve teraz usporiť nákupom paliva. Alebo o kotlíkových dotáciách, pomoci prírode, nákupoch na splátky. Kotolňa vychádza už po tretíkrát a zase prináša aktuálne informácie zo sveta peliet a brikiet.

Rozhovor tento krát predstaví prácu dispečera CDP Ivory. Samozrejme sme sa ho (mimo iné) spýtali, aká bola práve končiaca zimná sezóna. O malé obzretie sa sme požiadali tiež prevádzkarku rodinného penziónu. Zaujímalo nás, prečo sa rozhodli zmeniť spôsob vytápania z elektriny na pelety a čo všetko prestavba obnášala. Svoje skúsenosti s používaním drevených brikiet odovzdal čitateľom cyklistický pretekár.

Možno neviete, že sme na trh uviedli nové pelety i brikety a rozšírili vozový park. V Kotolne ako vždy nájdete obľúbenú poradňu, na svoje si prídu i deti. Môžu súťažiť o pastelky a malý kamión. Jarnú Kotolňu by ste si jednoducho nemali nechať ujsť!

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies