Kvalitné palivo, výhodne a bez práce

Kvalitné palivo, výhodne a bez práce

O rodinné teplo tisícoviek domácností v Českej republike a na Slovensku sa staráme viac ako desať rokov. Naši zákazníci sa spoliehajú na najvyššiu kvalitu dodávaného paliva, nadštandardné služby a príjemné ceny. Tie sú práve teraz na celoročnom minime. Využite jarnú kampaň CDP Ivory a predzásobte sa peletkami alebo briketami na ďalšiu vykurovaciu sezónu.

Ako vybrať kvalitu

Ešte než začnete vyberať palivo vhodné pre vaše zariadenie, prečítajte si pozorne jeho popis v e-shope. Zistíte, akú má výhrevnosť, koľko obsahuje vody a aké je percento popola. To všetko sú parametre, ktoré rozhodujú o kvalite. „Naši zákazníci sa môžu riadiť i jednoduchým rozlíšením – palivo certifikované a splňujúce potrebné normy nesie označenie ENplus. Najkvalitnejšie pelety sú označené certifikačnou pečaťou ENplus A1“ vraví Pavel Fohler, business development manager.

Trieda A1 označuje pelety prvotriednej kvality vyrobené z kmeňového dreva. Také sú vhodné pre malé domáce kotle a sporáky. Trieda A2 zahrňuje pelety s obsahom dreva i kôry a lesných ťažobných zbytkov. Hodí sa preto do kotlov vytápajúcich napríklad bytové domy. Trieda B potom slúži k priemyslovému využitiu, takto označené pelety sú vyrobené z odpadného materiálu.

„Používanie anonymných peliet, ktoré sa k nám dovážajú z Poľska alebo Ukrajiny, dôrazne neodporúčame,“ vyzýva P. Fohler s tým, že môžu nevratne poškodiť kotol.

S čím počítať pri doprave

Pripravte sa, že to bude komfortné a rýchle. Akonáhle svoje pelety alebo brikety objednáte, ozveme sa vám a dohodneme termín závozu. Pokiaľ máte kotolňu alebo sklad ešte plné, uložíme vám palivo v našich suchých skladoch. Až ho budete potrebovať, naložíme ho a vyrazíme k vám.

„Našou silnou stránkou je úplne bezprácna doprava. Zákazník si jednoducho len pripraví priestory k uloženiu paliva a náš šofér ho buď nafúka z cisterny, pokiaľ ide o voľne ložené pelety, alebo navezie vysokozdvižným vozíkom Moffett, pokiaľ ide o balené pelety alebo brikety. Jednoduchšie už to byť nemôže,“ vysvetľuje Pavel Fohler.

A čo peniaze?

Palivo je možné uhradiť niekoľkými spôsobmi: online kartou alebo bankovým prevodom, zálohovou faktúrou alebo priamo u šoféra - všetky vozidla CDP Ivory sú vybavené platobným terminálom.

Nákupu paliva hrá teraz jednoducho všetko do kariet. Pelety a brikety sú na celoročnom cenovom minime a všetci v CDP Ivory sú pripravení zaistiť hladkú prepravu vášho rodinného tepla až ku kotlu.

Využite to. Jarná akcia končí 31. mája 2020!