Kvalitné palivo, výhodne a bez práce

Kvalitné palivo, výhodne a bez práce

O rodinné teplo tisícoviek domácností v Českej republike a na Slovensku sa staráme viac ako desať rokov. Naši zákazníci sa spoliehajú na najvyššiu kvalitu dodávaného paliva, nadštandardné služby a príjemné ceny. Tie sú práve teraz na celoročnom minime. Využite jarnú kampaň CDP Ivory a predzásobte sa peletkami alebo briketami na ďalšiu vykurovaciu sezónu.

Ako vybrať kvalitu

Ešte než začnete vyberať palivo vhodné pre vaše zariadenie, prečítajte si pozorne jeho popis v e-shope. Zistíte, akú má výhrevnosť, koľko obsahuje vody a aké je percento popola. To všetko sú parametre, ktoré rozhodujú o kvalite. „Naši zákazníci sa môžu riadiť i jednoduchým rozlíšením – palivo certifikované a splňujúce potrebné normy nesie označenie ENplus. Najkvalitnejšie pelety sú označené certifikačnou pečaťou ENplus A1“ vraví Pavel Fohler, business development manager.

Trieda A1 označuje pelety prvotriednej kvality vyrobené z kmeňového dreva. Také sú vhodné pre malé domáce kotle a sporáky. Trieda A2 zahrňuje pelety s obsahom dreva i kôry a lesných ťažobných zbytkov. Hodí sa preto do kotlov vytápajúcich napríklad bytové domy. Trieda B potom slúži k priemyslovému využitiu, takto označené pelety sú vyrobené z odpadného materiálu.

„Používanie anonymných peliet, ktoré sa k nám dovážajú z Poľska alebo Ukrajiny, dôrazne neodporúčame,“ vyzýva P. Fohler s tým, že môžu nevratne poškodiť kotol.

S čím počítať pri doprave

Pripravte sa, že to bude komfortné a rýchle. Akonáhle svoje pelety alebo brikety objednáte, ozveme sa vám a dohodneme termín závozu. Pokiaľ máte kotolňu alebo sklad ešte plné, uložíme vám palivo v našich suchých skladoch. Až ho budete potrebovať, naložíme ho a vyrazíme k vám.

„Našou silnou stránkou je úplne bezprácna doprava. Zákazník si jednoducho len pripraví priestory k uloženiu paliva a náš šofér ho buď nafúka z cisterny, pokiaľ ide o voľne ložené pelety, alebo navezie vysokozdvižným vozíkom Moffett, pokiaľ ide o balené pelety alebo brikety. Jednoduchšie už to byť nemôže,“ vysvetľuje Pavel Fohler.

A čo peniaze?

Palivo je možné uhradiť niekoľkými spôsobmi: online kartou alebo bankovým prevodom, zálohovou faktúrou alebo priamo u šoféra - všetky vozidla CDP Ivory sú vybavené platobným terminálom.

Nákupu paliva hrá teraz jednoducho všetko do kariet. Pelety a brikety sú na celoročnom cenovom minime a všetci v CDP Ivory sú pripravení zaistiť hladkú prepravu vášho rodinného tepla až ku kotlu.

Využite to. Jarná akcia končí 31. mája 2020!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies