Klapka, ideme! Natáčali sme, ako to žije v CDP

Klapka, ideme! Natáčali sme, ako to žije v CDP

Pravé prichádza chvíľa, kedy sa zima pomaly začína pýtať: A čo ste robili v lete? Ľudia z CDP Ivory sa otrepaného dotazu obávať nemusia. Mimo vykurovaciu sezónu totiž nielen chystali všetko potrebné, aby zákazníkom znovu ponúkli špičkové paliva a komfortné služby, ale tiež natočili tri krátke videa. V hlavných úlohách uvidíte napríklad konateľa, dispečera, šoférov i dámu zo zákazníckej podpory.

„Spoty vznikli z potreby ukázať našim zákazníkom, ako všetko funguje. Kto zdvíha ich telefóny a vybavuje objednávky, ako sa peletami plnia cisterny, kto plánuje šoférom trasy. Nahliadnu tiež do peletárne a zoznámia sa s niektorými našimi stálymi odberateľmi paliva,“ vraví Jiří Vrba, konateľ CDP Ivory.

V priebehu 3denného natáčacieho maratónu najazdil filmový štáb 600 kilometrov, využil 4 kamery a 1 dron. Všetko muselo klapnúť do minúty. Šlo síce o vážnu vec, ale k smiechu nebolo ďaleko. „Najviac nás bavil kameraman. Trebárs vo chvíli, kedy sa rozhodol natočiť sypanie peliet a umiestnil gopro kameru rovno do cisterny. Jeho obavy, že už ju nikdy nenájde, sa našťastie nevyplnili,“ spomína J. Vrba.

Pozrite sa, ako nakoniec všetko dopadlo. Videa nájdete na stránke www.facebook.com/CDP.Ivory/ a YouTube. „Budeme radi za komentáre a pripomienky, čo by ste chceli vidieť nabudúce. Možno sa zase skoro odhodláme podniknúť podobné dobrodružstvo,“ vyzýva konateľ CDP Ivory.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies