Kamión plný výhod je na ceste k vám

Kamión plný výhod je na ceste k vám

Rovnako ako vlani, taky táto jar sme našim zákazníkom poslali list. Pekne do schránky. Bol plný dobrých správ a zaujímavých informácií. Ak k vám skladacie kamión nedorazil, nevešajte hlavu. Všetko potrebné sa dozviete tu. Aj so špeciálnym zľavovým kódom.

Palivo je teraz najlacnejšie
Nákladiak s logom CDP priváža palivo mimoriadne lacné. Až tak, že naposledy ste ho mohli za podobné ceny kúpiť pred 10 rokmi. Prepad je spôsobený každoročným koncom vykurovacej sezóny, navyše ho ale umocňuje pokles spotreby tradičných sezónnych odberateľov, teda hotelov, penziónov a chát, ktoré museli mať túto zimu zatvorené.

"Ak premýšľate na rok alebo dokonca viac dopredu, neváhajte a kúpte si poriadnu zásobu peliet či brikiet práve teraz. Očakávame, že po lete sa ceny začnú vracať k normálu a celkom iste ho prekročí. Zdražujú sa takmer všetky produkty aj služby, palivo nevynímajúc, "upozorňuje Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory.

Nemáte miesto? Nechajte ho u nás
Samozrejme, že nie každý má dostatok priestoru, aby v ňom kvalitne a dlhodobo skladoval palivo na celú zimu, či dokonca na dve. Práve pre takéto prípady disponuje CDP suchými sklady, v ktorých zákazníkom zakúpené pelety a brikety uloží. "Akonáhle budete svoje palivo potrebovať, stačí zavolať a dohodnúť sa na doprave rovno k vášmu kotlu," vysvetľuje P. Fohler.

Doručenie priamo na miesto, ktoré si zákazník ukáže, je ďalší zo služieb šetriacich nielen čas, ale predovšetkým námahu. Voľne ložené pelety možno nafúkať z cisterny až do vzdialenosti 30 metrov od auta, balené kurivo navozit vysokozdvižným a veľmi obratným Moffett. Poradí si v zložitom teréne aj úzkych miestach záhrad i dvorov.

Nemáte financie? Zvoľte splátky alebo odloženie platby
Myslíme aj na situácie, ktoré niekedy stretnú každého. Nečakaný výdavok nabúra rodinný rozpočet natoľko, že k nákupu toho, čo aktuálne nepotrebujeme, nie sú v tú chvíľu peniaze. Pavel Fohler radia v takom prípade využiť buď rozloženie platby do splátok, alebo jej odloženie. Obe služby možno vybaviť počas objednávky paliva, z domova, bez nutnosti návštevy banky.

Kto si nazbiera, ten si vyberá
Ako sú naši zákazníci zvyknutí, za každý nákup im na konto pripisujeme niekoľko desiatok bodov. Stačí sa zaregistrovať do Bonusového programu. Okrem toho, že si body môžu "našetriť" na milé darčeky a darčekové poukazy, uplatní je tiež k úhrade dopravy (pre prípad, že objednajú menej ako 4 tony voľných peliet či 2 palety paliva).

Ak čakáte na zľavový kód ...
... tu je. Jarná akcia znižuje ceny na úplné minimum a ešte pridáva poďakovanie. Vpíšte v prvom kroku objednávky na e-shope kód: JARSCDPSK, a my vám z platby zašpiníme 10 EUR!

Špeciálne ceny držíme, a zľavový kód platí, do 31. mája 2021. Aby ste nevyhasla tento rok ani budúci rok.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies