Jazdíme až do Štedrého dňa. Potom si dáme malú pauzu

Jazdíme až do Štedrého dňa. Potom si dáme malú pauzu

Zdá sa vám 13 dní veľa alebo málo? Pre nás ide o jediný čas v roku, kedy schováme autá do garáží a vypneme polovicu počítačov. Nie preto, aby sme leňošili, ale aby sme zvládli nevyhnutné opravy, revízie, upgrady systému. Aby sme načerpali sily do nového roka.


Táto odstávka súvisí s každoročným útlmom výroby peletární a údržbou ich prevádzok. Prispôsobili sme sa jej na maximum, pretože vám chceme byť k dispozícii čo možno najviac.


Až skoro do Vianoc sme tu pre vás. Prijímame objednávky, križujeme republiku s kamiónmi plnými peliet a brikiet, odpovedáme na otázky, posielame odmeny z Bonusového programu…Aj napriek všetkej snahe, ale nie sme schopní garantovať dodanie peliet, brikiet, či baleného uhlia pri objednávkach prijatých po 1.12.. Môžete si byť však istí, že pre to urobíme maximum. Pauzu si dáme len od 23. decembra 2021 do 4. januára 2022. Trinásť dní.


Potom zase naskočíme do toho báječného kolotoča, vďaka ktorému poznáme snáď všetky kúty našej krajiny a máme veľa „priateľov na telefóne“. Dobre viete: keby čokoľvek, sme tu pre vás.

Prajeme vám krásne Vianoce, veľa elánu a pevné zdravie v roku 2022.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies