Jarná akcia s CDP: Luxusné ceny, zľavový kód, bonusy a teplo až do zimy

Jarná akcia s CDP: Luxusné ceny, zľavový kód, bonusy a teplo až do zimy

Nene, nepreskočilo nám. Práve teraz, keď končí zima, je najlepší čas nakúpiť poradnému zásobu paliva. Dôvody sú zrejmé - zvýšená produkcia peliet v strednej Európe a prirodzený pokles spotreby tlačí ceny prudko dole. Keď k tomu pripočítame, že vo vykurovacej sezóne Mala zatvorené väčšiny horských hoteli, penzióne a chát, ktoré najmä v alpských krajinách, ale také u nás peletami kúri, je všetko jasné. Jar je pre Najvýhodnejšie obstaranie peliet a brikiet úplne ideálne!

Najlacnejšie za 10 rokov

"Pri ohliadnutie staré musím konštatovať, že takto nízke ceny paliva sme nemali v Posledných 10 rokoch. Dopyt Počas vykurovacej sezóny Skuteč razantne zahýbala vládne nariadenia obmedzujúce turizmus neba Zatvorené školy, Což sa sešlého s Jarema, kedy spotreba paliva prirodzene klesá," hovorí Pavel Fohler, business development manager CDP Ivory, s tým, že ku skvelým cenám firma samozrejme ešte niečo pridáva.

Jarná akcia, ktorá beží až do 31. mája 2021, odmena naviac naša Verné registrovaných zákazníkov Zľavová kódom. Po zadaní hesla sa znižuje celková cena paliva o 300 korún. Tu ho máte k dispozícii: JAROSCDP.

Bez darčekov vás nepustíme

A to nie je všetko. Kompletný sortiment drevných peliet a brikiet tento rok na jar nakúpite za naozaj luxusné akčné ceny. Samozrejme, ak vám to vyhovuje, také pohodlie na splátky alebo si úhradu odložte pomocou čoraz obľúbenejšie Platobné služby Twista. Všetko jednoducho vybavím online, Počas objednávky v e-shope.

Zdá sa vám to málo? Nezabudnite na naše šikovné vodiča, ktorý dopraví pelety aj brikety rovno do kotolne, Kôlňa, pivnice, garáže. Privezú je v kamióne neba cisterne, a nasypal či vyskladaj presne tam, kde vám nebudú prekážať a umožní komfortné používanie.

Ešte niečo? Áno! AK sú vaše úložné priestory momentálne plné, nechajte si Výhodne zakúpené palivo v našom sklade. Akonáhle zavoláte, privezieme ho k vám.

Zopakujme si zároveň, že registrovaným zákazníkom prisypávame za každú objednávku na konto peknú kôpku bodov. Môžu ich vymeniť za milé drobnosti (krmítko, pastelky), Užitočné vybavenie domácnosti (meteostanice, detektor oxidu uhoľnatého, bezdrôtová nabíjačka s reprákom) alebo darčekové poukazy (CDP, Alza).

Je odštartovano. Využite jar naplno. A nevyhasne!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies