Jar s CDP je pestrá: Využite cenové výhody jarného nákupu paliva a podporte dobrú vec

Jar s CDP je pestrá: Využite cenové výhody jarného nákupu paliva a podporte dobrú vec

Vykurovacia sezóna síce pomaly končí, ale na zásoby paliva nie je radno zabúdať. Práve jar je ideálnou dobou k jeho nákupu. Ceny sú priaznivé, možnosti platby výhodné a čerstvá kampaň CDP Ivory pomáha našim lesom. Pridajte sa! 

Lacnejšie palivo, viac stromov

Sotva zmizol posledný sneh, spustili sme jedinečnú akciu. Prospeje vašej domácnosti i krajine, ktorá je práve teraz ťažko skúšaná kôrovcovou kalamitou. V rámci Jarnej kampane Naplň silo, zasaď strom spojujeme sily s Nadáciou drevo pre život. 

„Veľmi intenzívne vnímame potrebu vidieť v našom konaní presah do životného prostredia. Veď sú to práve stromy, ktorým vďačíme za materiál pre výrobu peliet a brikiet. Bez nich by sme zákazníkom nemohli kvalitné a ekologické palivo ponúknuť,“ vysvetľuje Jiří Vrba, konateľ CDP Ivory. Za každú predanú  tonu preto nechá firma prostredníctvom nadácie vysadiť jeden strom. 

Motiváciu k objednaniu paliva podporuje zároveň fakt, že je jeho cena po sezóne na celoročnom minime. Kopíruje totiž cenu vstupnej suroviny. Piliny sú po zime lacnejšie a pelety i brikety  sa tak dajú  nakúpiť podstatne lacnejšie. Odberatelia môžu jarným zásobením ušetriť až niekoľko desiatok EUR ročne. 

Nemať miesto, nevadí 

Túto ťažkosť  vyrieši skladovanie v priestoroch CDP. Suché a priestorné sila poskytnú vášmu palivu bezpečný azyl. Až nadíde čas a chladné dny sa vrátia, stačí dohodnúť termín závozu. V priebehu niekoľkých  dní budete mať palivo presne tam, kde potrebujete.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies