Ceny peliet letia dole. Navyše: Koľko nakúpite, toľko môžete vyhrať

Ceny peliet letia dole. Navyše: Koľko nakúpite, toľko môžete vyhrať

Dlhodobí odberatelia peliet a brikiet CDP Ivory vítajú jar s veľkou radosťou. Nielen preto, že doprajú odpočinok svojim kotlom a do domácnosti vpustia čerstvý teplý a voňavý vzduch. Veľmi  dobre vedia, že jar so sebou okrem slnka prináša tiež špeciálnu akciu CDP umožňujúcu nákup drevných palív za najvýhodnejšie ceny v roku. Pridajte sa k zákazníkom CDP Ivory a užívajte si všetky výhody, ktoré jaro ponúka.

Dva mesiace výhodných nákupov

„Na začiatku apríla sme spustili špeciálnu jarnú akciu, ktorá už tradične zlacňuje drevené pelety a brikety. Rozdiel medzi jarnou a zimnou cenou môže dosahovať i viac ako 10 percent. Pri priemernej spotrebe okolo 4 ton peliet za rok sa dá výhodným jarným nákupom paliva ušetriť niekoľko desiatok EUR,“ vysvetľuje manažér CDP Ivory Pavel Fohler.  Akcia potrvá až do 31. mája tohto roku.

Jedna lastovička jar nerobí

Ako je u CDP Ivory zvykom, výhod získajú zákazníci hneď niekoľko naraz. Okrem najnižšej ceny v roku môžu využiť tiež uskladnenie zaobstaraných peliet v suchých zásobárňach. Tí, ktorí budú chcieť pelety doručiť až vo vykurovacej sezóne a nakúpia inak než cez e-shop, zaplatia skladovací poplatok 10 EUR za tonu. Registrovaným zákazníkom na našom e-shope naúčtuje CDP 50percentnú zľavu. Ako vraví P. Fohler: „Palivo budú mať k dispozícii, kedykoľvek si zmyslia. Napríklad, až sa im vyprázdni pivnica alebo kotolňa. Stačí zavolať.“ Veľkej obľube sa  u našich jarných zákazníkov   tešia chytré návleky na palety, vďaka ktorým môžu  pelety v sáčkoch skladovať bez  obáv  vonku. Registrovaní zákazníci už vedia, že si ich môžu na e-shopu zaobstarať opäť s 50% zľavou.  

Bez súťaže nie sú výhry

Do tretice všetkého dobrého  pridáva dodávateľ peliet a brikiet príležitosť vyhrať  toľko  paliva, že ho jeden kamión neuvezie. S trochou nadsádzky, samozrejme. Každý, kto v rámci jarnej akcie nakúpi u CDP Ivory minimálne 2 tony peliet, brikiet alebo baleného uhlia, bude zaradený do súťaže o palivo zdarma. Jedinou podmienkou je byť registrovaný alebo sa registrovať na e-shopu cdp.cz alebo www.cdp-pelety.sk. „Po ukončení kampane vylosujeme 6 výhercov, ktorí získajú zdarma palivo v rovnakom objeme, v akom ho nakúpili,“ uvádza business developer manager CDP Ivory s tým, že pre každého výhercu sú pripravené maximálne 4 tony.


„Nechajte starosť o palivo na nás. Objednajte si dostatok kuriva s predstihom a sami zvoľte, ako a kedy  vám ho naši usmievaví šoféri privezú. Prípadná výhra v súťaži bude isto príjemnou odmenou,“ uzatvára Pavel Fohler.


Aby sme nezabudli! Rýchle objednávky oceníme bonusovými bodmi! Ku každej objednávke do konce apríla pridáme 100 bonusových bodov ZDARMA!

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies