Ceny letia dole, prišla totiž jar

Ceny letia dole, prišla totiž jar

Dlhoroční zákazníci túto správu očakávajú od zimy. A konečne je tu: Pelety i brikety máme opäť za najvýhodnejšie ceny v roku. Každú jar totiž padajú dole. Neváhajte, a využite priaznivú situáciu k zaobstaraniu zásob na celý rok. Naša jarná akcia platí len do konce mája.

Pád cien raz v roku

Prečo sú pelety a brikety najlacnejšie práve teraz? „Za poklesom cien je potreba vidieť prirodzené dianie na trhu. V zime patrí palivo k vyhľadávaným komoditám, s príchodom jari o nich majú odberatelia prirodzene menší záujem. Píly, ktoré vstupnú surovinu k ich výrobe produkujú, navyše pracujú neustále na rovnaký výkon. Zjednodušene povedané – množstvo piliny je veľké, odber malý, cena klesá,“ vysvetľuje business development manager Pavel Fohler.

Aby sme podporili využívanie biomasy a ponúkli zákazníkom palivo v nadštandardnej kvalite a za mimoriadne výhodné ceny, kopírujeme správanie trhu. „Každý rok, akonáhle skončí zima, štartujeme jarnú akciu. Pelety a brikety ponúkame za jedinečné ceny, navyše pridávame bonusy i zľavové kódy. Zásobiť sa práve teraz je nielen výhodné, ale aj rozumné,“ vraví P. Fohler.

Predzásobenie sa vyplatí

Sme samozrejme dobre pripravení i na situácie, kedy sú kotolne zákazníkov ešte poloplné, alebo ich potrebujú cez leto využiť inak ako na uskladnenie paliva. Pre takéto prípady ponúkame uloženie peliet a brikiet v našich suchých skladoch. Pred prvými mrazíkmi stačí zavolať a dohodnúť sa na zavezení.

Voľne ložené peletky nafúkame z cisterny, balené rovnako ako brikety navezieme na paletách. Vďaka šikovnému vysokozdvižnému vozíku Moffett sa šofér dostane až do záhrady alebo k technickej budove vo dvore.

„Včasným objednaním paliva ušetríte nielen financie, ale samozrejme aj nervy s nákupom na poslednú chvíľu.

Ako vždy  niečo k tomu

V rámci jarnej kampane čakajú na všetkých registrovaných zákazníkov bonusové body navyše, plus možnosť využiť špeciálny zľavový kód pre ešte väčšiu úsporu financií.

Zahrejte sa v jari hneď dvakrát. Raz teplom z našich peliet a brikiet, druhýkrát dobrým pocitom, že ste sa včas a výhodne pripravili na ďalšiu vykurovaciu sezónu. Akcia práve odštartovala, ukončíme ju 31. mája 2020. Sledujte náš web a Facebook, dozviete sa viac.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies