Brikety za uvádzacie ceny. Len tento týždeň!

Brikety za uvádzacie ceny. Len tento týždeň!

Briketový týždeň prináša plošnú zľavu

Využite jedinečnú akciu, brikety už lacnejšie nebudú! Uvádzame na trh novú radu IVORY Briketts, a tak na všetky jej produkty dávame skvelú plošnú zľavu. Špeciálny briketový týždeň začína v pondelok a končí nedeľnou polnocou.

Kto ešte vytápanie briketami s komfortnou dodávkou až ku kotlu nevyskúšal, má teraz jedinečnú možnosť. Kto ich už používa, určite sa raduje. Novú radu IVORY Briketts môže každý zákazník CDP Ivory vyskúšať za extra zvýhodnenú cenu, so zľavou 8 EUR na tone. Jedinečná ponuka však platí len od 13. do 19. mája! A zahrňuje dopravu priamo ku kotlu.

Drevené brikety sa hodia do kotlov na drevoplyn, drevo i uhlie, do kachľových pecí, krbov, krbových vložiek i záhradných grilov. Brikety produkujú len malé množstvo dymu bez škodlivých plynov, majú vynikajúcu výhrevnosť, dobre sa s nimi manipuluje a pohodlne sa skladujú.

Z čoho môžete vyberať?

Pokiaľ hodláte topiť s rovnakým  palivom vo dne i v noci, odporúčame valcové IVORY BRIKETTS Hard z bukových a dubových pilín a hoblín. Ekonomickejšiu variantu predstavujú valcové IVORY BRIKETTS Smart. Sú vyrobené zo zmesi mäkkého dreva a vykazujú strednú dobu horenia. Sú teda vhodné predovšetkým pre kúrenie cez deň. Tmavo hnedé IVORY BRIKETTS Night vydržia horieť až 10 hodín, preto sú výborné k nočnému vytápanie. Obsahujú piliny a hobliny čistého dreva a stromovej kôry. Žiadne z týchto brikiet nie sú obohatené o spojiva alebo prímesí.

V cene brikiet, i po zľave, je zahrnutá doprava v Bratislavskom, Trnavskom, Trenčianskom a Žilinskom kraji. Pri odbere najmenej jednej palety paliva vám ich zložíme kamkoľvek (takmer) ukážete. Brikety vozíme vlastným nákladným autom vybaveným terénnym vysokozdvižným vozíkom, takzvaným Moffettom. Vďaka šírke iba 245 cm  sa ľahko pretiahne úzkymi bránami i prejazdmi.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies