Body? Body? Zbierať ich môžete pri každom nákupe

Body? Body? Zbierať ich môžete pri každom nákupe

Plyšové príšerky, zľavy na panvičky alebo zošity s receptami sú možno fajn, ale predajcovia ich tak rýchlo obmieňajú, že než stihnete nazbierať potrebný počet samolepiek či pečiatok, je po "akcii". My na to ideme inak. Body za nákupy pripisujeme stále. A vymeniť ich môžete za veci skutočne praktické.

 

 Alfou a omegou je jednoduchosť

Starostlivosť o zákazníkov má v CDP Ivory mnoho podôb. Od doručenia paliva ku kotlu cez pohodlné objednanie, rad výhodných ponúk až po odmeňovanie menšími i skutočne veľkými darčeky. "Veľmi si vážime vernosti tých, ktorí u nás nakupujú. Ich spokojnosť je našou prioritou, "hovorí Pavel Fohler, business development manager. A dodáva, že na začiatku i konci zákazníckeho servisu je snaha o maximálnu jednoduchosť.

Vernostný systém môže využívať každý, kto sa na www.cdp.cz zaregistruje a nakúpi. K výberu sú nielen kvalitné pelety a brikety, ale aj krbové drevo a záhradné sortiment. Za každých 1 000 korún, ktoré zákazník zaplatí, sa mu na konto pripíše zvyčajne 10 bonusových bodov. A zostanú mu do doby, než sa ich rozhodne vymeniť za niektorý z prezent.

Body nikam nemizne, ich platnosť nie je časovo obmedzená. Skrátka, či už u CDP nakupujete prvýkrát, alebo ste zákazníkov s päťročnou históriou, máte rovnaké, férové ​​podmienky.

 

Hrnček, nabíjačka, poukážky

"Bonusový systém CDP Ivory sme vystavali tak, aby bol nielen úplne transparentné, ale taky aby ste vždy vedeli, načo body zbierate. Odmeny preto takmer nemeníme, maximálne rozširujeme ponuku, "vysvetľuje Pavel Fohler.

Vyberať je naozaj z čoho. Kto má na konte pár sto bodov, môže siahnuť napríklad po pastelkách, čiapku s brmbolcom, hrnčeka alebo vtáčím kŕmidlu. Na vytrvalejší "zberateľov" čaká bambusová meteostanice, POWERBANK, nabíjačka alebo detektor oxidu uhoľnatého. A tí, ktorí si našetria bodov ešte viac, môžu seba alebo svoje milé potešiť darčekovým poukazom na nákup paliva a do Alzy.

"Body prepočítavame na hodnotu voucherov pre zákazníkov veľmi výhodne. Napríklad darčekový poukaz na nákup paliva v hodnote 1 tisíc korún môžete zaobstarať za 899 bodov, "uvádza manažér.

 

Občas sa mrknite

Ako píšeme o pár riadkov vyššie - odmeny sa vo vernostnom programe príliš nemení. Ale čas od času sa medzi nimi objavia novinky. Sledujte Bonusový program, aby vám nič neušlo. A mrknite sa tiež na svoje konto. Nenastřádali ste si na ňom už poriadnu hromadu bodov, ktoré ležia ladom?

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies