4 tony zadarmo? Rozdávame palivo i radosť

4 tony zadarmo? Rozdávame palivo i radosť

Chcete vedieť, aké to je vyhrať plnú kotolňu kvalitných peliet? Pozrite sa na príbehy šťastlivcov z našej jarnej súťaže. Paní Jaroslava využíva peletové vytápanie vo svojej firme (a popolom prilepšuje stromom v sade), pán Pavel si pochvaľuje prechod od balených peliet na voľne ložené. Do sila mu ich každú sezónu fúkame cisternou. Obaja mali radosť hneď dvojitú – nielen, že si užívajú komfortu a príjemného tepla, navyše sme im nedávno predali certifikáty na 4 tony paliva grátis.

Teraz máte šancu i vy!

Zimná súťaž o palivo zdarma odštartovala 1. septembra. Potrvá až do 20. decembra a zúčastniť sa môže každý, kto v tomto termíne nakúpi prostredníctvom e-shopu www.cdp-pelety.sk minimálne 2 tony paliva. Teda peliet, brikiet alebo baleného uhlia. Jedinou podmienkou je byť registrovaným zákazníkom CDP.

O čo sa hrá?

V banku sú 3 darčekové poukazy na dodanie paliva rovnakého objemu a typu, aké si zakúpite. Prvý vylosovaný súťažiaci získa certifikát na maximálne 4 tony (alebo 4 palety) peliet, brikiet či uhlia, na ďalších dvoch čakajú certifikáty s hodnotou maximálne 2 tony (alebo 2 palety). Žrebovať budeme 21. decembra 2018 a výhercom radostnú novinu oznámime telefonicky.

Poďte šťastiu naproti

Využite výhodné ceny a pohodlné dodanie paliva až ku kotlu. Vsaďte na kvalitné výrobky i perfektný servis, ktorý zákazníkom už viac ako 10 rokov  poskytujeme. Zima, aj keď to tak možná nevyzerá, príde skoro. Kúrte chytro, ekonomicky a ekologicky. Včasnou kúpou peliet, brikiet alebo uhlia od CDP Ivory si zaistíte pokojné jesenné dni a ešte možnosť vyhrať poriadnu porciu paliva. Mať v sile, pivnici či garáži 4 tony navyše sa vždycky hodí.

Dobrá správa na koniec

I keď nás to mrzí, vyhrať nemôžu všetci. Dobrá správa ale je, že pre každého máme pripravené krásne odmeny v Bonusovom programe. Okrem praktickej meteostanice, power banky a poukazov do Alzy medzi nimi po novom nájdete mimoriadne prospešný detektor oxidu uhoľnatého. Nakupovať palivo u CDP Ivory je skrátka výhodné po všetkých stránkach.

Prajeme krásne dni a držíme vám palce. Zimná súťaž je v plnom prúde.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies