Royal Pellets svetlé (paleta 1050 kg)

Royal Pellets svetlé (paleta 1050 kg)
Bežná cena s DPH0,72 EUR
Ušetríte0,04 EUR 6 %
Vaša cena s DPH0,68 EUR / kg
Vaša cena bez DPH0,57 EUR
KódPL01
VýrobceMayr-Melnhof Pellets Paskov s.r.o.
Slisování1220 kg/m3
Výhřevnostmin. 17 MJ/kg
MateriálSmrkové dřevo
Obsah popelemax. 0,5 %
Otěr0,8 ÷ 1,5 % (přidáváno cca 1,5% speciálního škrobu pro tvrdost)
Sypná hmotnost cca.650 kg/m3
TřídaENplus A1
BaleníPE-sáček: 15 kg; Paleta: 70 sáčků x 15 kg = 1050 kg; Kamion: 24 palet = 25,2 tun pelet; Nevratná paleta 1x1,2 m
Obsah vodymax. 8 %
Záruka2 roky
Dostupnosť:
Skladem

Drevené pelety značky Royal Pellets sú vyrábané v moravskom Paskov v rámci najväčšej českej píly rakúskeho koncernu Mayr Melnhof Holz. Ročná produkcia dosahuje 80.000 t certifikovaných peliet. Vzhľadom k tomu, že píla odkôrňujeme 100% dovážané guľatiny, reže výlučne smrek a pilín je ihneď transportovaná do šetrné sušičky, je zaistená najvyššia a stabilná kvalita vyrábaných peliet. Nakládka prebieha 24h denne, peletárne predstavuje pre našu distribúciu kľúčového partnera pre svoju kapacitu, kvalitu, podporu cisterien a možnosti obslúžiť aj slovenských zákazníkov. Peletárne, ktorá je súčasťou píly predstavuje moderný smer výroby peliet, ktorý je efektívnejší než prevoz suroviny malým výrobcom.

Vlastné surovina zaisťuje istotu dodávok po celý rok a stabilnú cenu, výroba je úplne automatizovaná, paletovaný tovar je nepriedušné - prispôsobené pre skladovanie vonku.

S našimi peletami máte istotu, že dostávate prísne kontrolované a vysoko hodnotné palivo, ktoré zaisťuje optimálne využitie vášho vykurovacieho zariadenia a najlepšie výhrevnosť. Zamedzíte tomu, aby pelety horšej kvality negatívne ovplyvňovali funkcieschopnosť vášho vykurovacieho zariadenia a zaťažovali životné prostredie.
• 100% smrekových pilín bez prímesi kôry
• vysoká hustota
• nízky obsah vody
• optimálna dĺžka peliet
• malý oter, nízka prašnosť
• hladký a neporušený povrch

V SR zatiaľ neexistuje česká norma zaoberajúca sa požiadavky na kvalitu drevných peliet. Nami dodávané pelety vyhovujú najvyšším požiadavkám kvality podľa ÖNORM (Rakúsko) a DINplus (Nemecko) aj najnovšie európske norme EN 14961-2 - kategória ENplus - A1

Pre automatické kotly a kachle, prispôsobené pre kúrenie peletami.

Podľa inštrukcií týkajúcich sa jednotlivého vykurovacieho zariadenia, nesmie prísť do priameho kontaktu s vodou! Nevšímavé k atmosférickej vlhkosti.