Prečítajte si 7 dôvodov, prečo nakúpiť pelety tu a teraz.

 

1. Za nízkymi cenami, ktoré Vám v rámci jarnej akcie ponúkame, je súčasná nadprodukcia peliet v strednej Európe. Ide o dôsledok poklesu spotreby u tradičných sezónnych odberateľov, ako sú horské hotely, penzióny a chaty. Kvôli opatreniam vlády obmedzili prevádzku a okrem iného tiež menej topili. Využite toho! Od 29. marca až do 31. mája 2021 máte jedinečnú možnosť využitý jarnej akcie CDP a pripraviť sa výhodne na zimnú sezónu. Pri väčších odberoch sa úspory pohybujú v rádoch niekoľkých tisícok korún.

2. Staráme sa o vaše pohodlie, záleží nám na vašom zdraví, Zostaňte v bezpečí domova a spoľahnite sa na nás. Obstaráme všetko, čo je potrebné: pelety či brikety doručíme rovno ku kotlu. Nech už bude stáť v horskej chalupe alebo v bytovom dome v centre mesta. Ak potrebujete palivo dopraviť do garáže, pivnice či kôlne - žiadny problém. Naši vodiči ho nafúkate z cisterny priamo do sila alebo návoz jaštericou, kam si ukážete.

3. Čokoľvek vám pomôže, to pre vás urobíme. Zásobu peliet a brikiet môžete zaobstarať na splátky alebo platbu odložiť pomocou služby twist. Za každý nákup dostanete kôpku bonusových bodov, ktoré premeníte v bezva darčeky alebo zľavové poukazy. Palivo urobené za výhodnú cenu, pre ktoré momentálne nemáte doma miesto, uložíme v našich skladoch a akonáhle zavoláte, vyrazíme s ním za vami. Naviac ako registrovaný zákazník sa vždy včas dozviete o všetkých akčných ponukách.

4. Nákup peliet a brikiet nemôže byť jednoduchšie. Prehľadný e-shop poskytujúce všetky potrebné informácie je pohodlne dostupný z laptopu, tabletu aj mobilu. Objednávku aj úhradu paliva vykonáte kedykoľvek odkiaľkoľvek.

5. Prehľadné a transparentné ceny. Nemusíte zložito dopočítava náklady na dopravu podľa miesta doručenia. Doprava je už v cene! Nie sme závislí na externé preprave. Máme vlastné certifikovaný vozový park špecializovaný na dopravu peliet balených i voľných.

6. Objednajte si zásobu peliet či brikiet do 31.5.2021 a my Vám z nákupu odpočítame 10 €. Stačí pri objednávke použiť zľavový kód: JARSCDPSK a zľava je Vaša.

7. Vyberiete si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje. Prihlásili sme sa ako jediný dodávateľ palív k EET, preto u nás môžete aj naďalej platiť kartou či v hotovosti u vodiča až v okamihu dodania.