Prečítajte si 7 dôvodov, prečo nakúpiť pelety tu a teraz.

 

1. Vďaka tomu, že trh je momentálne peletami nasýtený, drží sa ich ceny u celosezónneho dna. Od 1. apríla až do 31. mája 2020 máte jedinečnú možnosť využiť jarnú akciu CDP a pripraviť sa výhodne na zimnú sezónu. Pri väčších odberoch sa úspory pohybujú rádovo v niekoľkých desiatkach EUR. 

2. Pelety Vám privezieme buď okamžite, alebo ich uložíme v našich skladoch (pre prípad, že Vaše kotolne ešte nie sú úplne prázdne). Môžete si objednať tiež postupné zavážanie (pre prípad, že budete kotol kŕmiť priebežne i v lete). Za uskladnenie zaplatíte iba 10 Eur/t. Registrovaní zákazníci o polovicu menej! 

3. Práve teraz si môžete pri objednávke pripísať 100 bonusových bodov. Náš program pre registrovaných klientov Vám ponúkne napríklad poukážky do ALZY, meteostanicu, powerbanku alebo dopravu či manipuláciu celkom zadarmo i u malých objednávok. 

4. Nákup peliet a brikiet nemôže byť ľahší. Prehľadný e-shop poskytujúci všetky potrebné informácie je pohodlne dostupný z laptopu, tabletu i mobilu. Objednávku i úhradu paliva prevediete kdekoľvek odkiaľkoľvek. 

5. Prehľadné a transparentné ceny. Nemusíte zložito dopočítavať náklady na dopravu podľa miesta doručenia. Doprava je už v cene! Nie sme závislí na externej preprave. Máme vlastný certifikovaný vozový park špecializovaný na dopravu peliet balených i voľných. 

6. Všetko Vám dovezieme rovno ku kotlu. Už žiadne nakladanie a vykladanie z prívesného vozíku, žiadny boľavý chrbát. Dajte nám vedieť kedy, kam a koľko paliva potrebujete. Náš šofér ho zloží (v prípade baleného produktu) nebo nafúka (v prípade voľných peliet) presne na určené miesto. 

7. Vyberiete si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje. U nás môžete platiť kartou či v hotovosti u šoféra až v okamžiku dodávky.