Ivory Pellets Premium (cisternou)

-3 %
Tip
Doprava cisternou
popi
Bežná cena za kg: 0,43 EUR s DPH
Cena za kg: 0,42 EUR s DPH
kgkúpiť tovar
Celkom:
( bez DPH)
Za nákup produktu možno po registrácii získať minimálne226 bodov
Dostupnosť:
Skladem
Odber v násobkoch:1000 kg
KódPL03
PNPelety o průměru 6mm
VýrobcaStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
Záruka2 roky
PopisParametredoprava

Drevené pelety pre cisterny nakladáme v moravskom Paskov v rámci najväčšej českej píly rakúskeho koncernu Mayr Melnhof Holz, ďalej u nemeckého výrobcu drevených materiálov a domov v západných Čechách Holzindustrie Chanovice a u kvalitného výrobcu Eco-Vest u uhliarskych Janovic. Cisterny z logistických dôvodov musíme nakladať u najbližších možných výrobcov - pre obsluhu pohraničia nakladáme v zime podľa potreby aj značku German Pellets.

Vzhľadom na to, že píly týchto výrobcov odkôrňujeme 100% dovážané guľatiny, režú výlučne smrek a pilín je kvalitne sušená, je zaistená stabilná kvalita vyrábaných peliet. Nakladanie prebieha aj 24h denne, peletárne predstavujú pre našu distribúciu kľúčového partnera pre svoju kapacitu, kvalitu, podporu cisterien - nakládka z podjezdových síl.

Vlastné surovina zaisťuje istotu dodávok po celý rok a stabilnú cenu, výroba je úplne automatizovaná.

S CDP máte istotu, že dostávate prísne kontrolované a vysoko hodnotné palivo, ktoré zaisťuje optimálne využitie vášho vykurovacieho zariadenia a najlepšie výhrevnosť. Zamedzíte tomu, aby pelety horšej kvality negatívne ovplyvňovali funkcieschopnosť vášho vykurovacieho zariadenia a zaťažovali životné prostredie.

100% smrekových pilín bez prímesi kôry
• vysoká hustota
• nízky obsah vody
• optimálna dĺžka peliet
• malý oter, nízka prašnosť
• hladký a neporušený povrch

V SR zatiaľ neexistuje česká norma zaoberajúca sa požiadavky na kvalitu drevných peliet. Naši výrobcovia vyhovujú najvyšším požiadavkám kvality podľa ÖNORM (Rakúsko) a DINplus (Nemecko) aj najnovšie európske norme EN 14961-2 - kategória ENplus - A1

Pre automatické kotly a kachle, prispôsobené pre kúrenie peletami.

Podľa inštrukcií týkajúcich sa jednotlivého vykurovacieho zariadenia, nesmie prísť do priameho kontaktu s vodou! Nevšímavé k atmosférickej vlhkosti.

doprava:
Špeciálny cisternou s nosnosťou 14-30t, vybavenú certifikovaným váhovým systémom a odsávaním prachu.
Dosah fúkania 25m štandard, 50m technicky (vyššia prašnosť)

VýrobceStora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
Slisování1220 kg/m3
Výhřevnostmin. 17 MJ/kg
MateriálSmrkového dřevo
Obsah popelemax. 0,45 %
Otěr0,8 ÷ 1,5 %
Sypná hmotnost cca.661 kg/m3
DopravaSpeciální cisternou s nosností 14-30t, vybavenou certifikovaným vážním systémem a odsáváním prachu.
TřídaENplus A1
Obsah vodymax. 8 %

Pelety voľné – doprava cisternou

Drevené pelety voľné Vám na miesto určenia privezieme v špeciálnej certifikovanej cisterne. Kvalifikovaný šofér ich hadicou so spätným odťahom nafúka presne tam, kam potrebujete. Nech už sa bude jednať o silo, suchý sklad, technickú miestnosť alebo iný vhodný priestor v blízkosti Vášho kotla (bez vysokej vlhkosti a priameho slnečného žiarenia).

Všetky naše certifikované cisterny majú nosnosť 14-30 ton a sú vybavené presnými digitálnymi váhami. Pelety je možné úplne bez námahy a bez prachu nafúkať do vzdialenosti 30 m od cisterny. Maximálny dosah hadice je 50 m. Pri jeho využití je však nutné počítať s vyššou prašnosťou.

Jedná sa o najefektívnejší a najekonomickejší spôsob distribúcie drevených peliet. Vďaka certifikácii našich cisterien máte istotu, že počas cesty od výrobcu k Vášmu kotlu nebudú pelety ničím znečistené či inak poškodené.

Pokiaľ si objednáte 4 a viac ton peliet, máte dopravu zdarma.

Doprava peliet certifikovanou cisternou s vážnym systémom a vlastným odsávaním prachu:

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina 22 EUR 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo

 

Dodacie podmienky:

Objednaný tovar štandardne dodávame do 15 pracovných dní od prijatia objednávky. Upozorňujeme, že na začiatku vykurovacej sezóny (obdobie august až november) sa doba dodania môže výrazne predĺžiť (30 pracovných dní aj dlhšie).