Briketa valcová STANDARD

-2 %
Doprava s Moffettem
Briketa valcová STANDARD
Bežná cena za kg: 0,40 EUR s DPH
Cena za kg: 0,39 EUR s DPH
kgkúpiť tovar
Celkom:
( bez DPH)
Za nákup produktu možno po registrácii získať minimálne101 bodov
Dostupnosť:
Skladem
Odber v násobkoch:960 kg
KódBR07
VýrobcaCDP Ivory s.r.o.
Záruka2 roky
PopisParametredoprava

Drevené brikety vysokej kvality sú vyrobené strednom zlisovaním suchých hobľovačiek z tvrdého a mäkkého dreva s prímesou kôry. Vďaka tomu majú tmavšiu farbu. Vynikajú vysokou výhrevnosťou, dĺžku horenia možno označiť ako stredná. Na priereze je briketa plná.

Brikety Standard sú ideálne pre zakurovanie a intenzívne dlhodobé kúrenie. Možno ich použiť v kotloch na drevo alebo uhlie, kachľovej peci, otvorených krboch a krbových vložkách. Sú ideálne ako palivo do kotlov na drevoplyn.

Krby a kachľové pece môžu vykazovať citlivosť na kúrenie mokrým nedosušeným drevom, čo má za následok poškodenie výmurovky. Pri kúrení kvalitnými drevenými briketami takéto riziko celkom odpadá.

Aké sú výhody brikiet Standard?
• Drevené brikety z tvrdého a mäkkého dreva s prímesou kôry sú zárukou vysokej výhrevnosti.
• Stredná doba horenia ich predurčuje k zakurovaniu aj dlhodobému kúrenie.
• Sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné kurivo nezaťažujúce životné prostredie.

Brikety skladujte v suchu, bez priameho kontaktu s vodou. Atmosférická vlhkosť na kvalitu a vlastnosti týchto drevených brikiet nemá vplyv.

Pred rozděláním ohňa môžete brikety nalámať na menšie kúsky. Pri horení zväčšujú objem, neplňte nimi preto celej ohniska. Popol môžete použiť ako účinné záhradné hnojivo.

VýrobceCDP Ivory s.r.o.
Slisování1110 kg/m3
Výhřevnost17 MJ/kg
MateriálSměs listnatých a jehličnatých dřevin
Obsah popele< 1,5 %
Obsah vody9,2 %

Pelety balené - doprava nákladným vozom

Drevené pelety balené v sáčkom po 15 kg a zložené na palete privezieme na Vami určené miesto nákladnými autami vybavenými terénnym Moffettom. Tento terénny vysokozdvižný vozík zvládne prejsť úzkymi bránami, prejazdmi alebo záhradou. Je však dobré pamätať na fakt, že manipulátor je široký 220 cm a rovnako i vysoký.Palety s kurivom zloží šofér presne na miesto, ktoré sami určíte a vám odpadá starosť s náročným ručným skladaním sáčkov do garáže či prístrešku. Ide o veľmi pohodlný spôsob ako sa pripraviť na vykurovaciu sezónu.

Pokiaľ si objednáte 2 a viac ton peliet, máte dopravu zdarma.

Doprava peliet a brikiet na paletách pomocou nákladného auta s manipulačným vozíkom:

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1 t Trnava, Trenčín, Bratislava 22 EUR 7 EUR
1 t Žilina 7 EUR 7 EUR
2-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo


Štandardná doba manipulácie je 30 minút na jednu objednávku. Pokiaľ doba manipulácie presiahne túto dobu, bude účtovaný manipulačný poplatok 10€ za každých započatých 30 minút navyše.

Dodacie podmienky:

Objednaný tovar štandardne dodávame do 15 pracovných dní od prijatia objednávky. Upozorňujeme, že na začiatku vykurovacej sezóny (obdobie august až november) sa doba dodania môže výrazne predĺžiť (30 pracovných dní aj dlhšie).