Bílá Marianna -

-17 %
Tip
Doprava s Moffettem
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bílá Marianna -
Bežná cena za kg: 0,19 EUR s DPH
Cena za kg: 0,15 EUR s DPH
kgkúpiť tovar
Celkom:
( bez DPH)
Za nákup produktu možno po registrácii získať minimálne50 bodov
Dostupnosť:
Skladom u dodávateľa
Odber v násobkoch:1200 kg
KódKA6910
Záruka2 roky
K tomuto produktu môžete získať za zvýhodnenú cenu
Vratná paleta
1ks
PopisParametredoprava

Dekorační kámen Bílá Marianna 8 – 16 mm

Dekorační kámen Bílá Marianna, k zahradním úpravám a dekoraci, dodáváno ve velkoobjemovém vaku (Big Bag), nepraný kámen.

 

  • Jde o výrazný okrasný zahradní kámen s charakteristickou bílou barvou připomínající mramor. Bílá barva má místy světle růžový anebo světle žlutý nádech. Původem je z oblasti Kralického Sněžníku a jméno tento okrasný kámen dostal podle bývajé majitelky tamních panství, Marianně Oranžské, která pobývala také v Bílé Vodě na Jesenicku. Marianna Oranžská byla známá svými charitativními aktivitami. Podporovala výstavbu škol, sirotčinců, místní evangelická, ale i katolická společenství. V Jeseníku přispěla 10 000 holandskými guldeny na stavbu evangelického kostela.

 

  • UPOZORNĚNÍ: Barevné provedení se může mírně lišit podle nastavení vašeho monitoru a v závislosti na typu displeje a zařízení na kterém si obrázky prohlížíte.
  • balení 1 200 kg by mělo postačit na cca 24 m2 plochy při výšce 4 – 5 cm
MateriálPřírodní kámen
BaleníBIGBAG 1200 kg
Frakce8 - 16 mm

Pelety balené - doprava nákladným vozom

Drevené pelety balené v sáčkom po 15 kg a zložené na palete privezieme na Vami určené miesto nákladnými autami vybavenými terénnym Moffettom. Tento terénny vysokozdvižný vozík zvládne prejsť úzkymi bránami, prejazdmi alebo záhradou. Je však dobré pamätať na fakt, že manipulátor je široký 220 cm a rovnako i vysoký.Palety s kurivom zloží šofér presne na miesto, ktoré sami určíte a vám odpadá starosť s náročným ručným skladaním sáčkov do garáže či prístrešku. Ide o veľmi pohodlný spôsob ako sa pripraviť na vykurovaciu sezónu.

Pokiaľ si objednáte 2 a viac ton peliet, máte dopravu zdarma.

Doprava peliet a brikiet na paletách pomocou nákladného auta s manipulačným vozíkom:

POČET TON TARIFNÉ PÁSMO CENA PREPRAVY CENA MANIPULÁCIE
1 t Trnava, Trenčín, Bratislava 22 EUR 7 EUR
1 t Žilina 7 EUR 7 EUR
2-3 t Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo 7 EUR
4 t a více Trnava, Trenčín, Bratislava, Žilina Zadarmo Zadarmo


Štandardná doba manipulácie je 30 minút na jednu objednávku. Pokiaľ doba manipulácie presiahne túto dobu, bude účtovaný manipulačný poplatok 10€ za každých započatých 30 minút navyše.

Dodacie podmienky:

Objednaný tovar štandardne dodávame do 15 pracovných dní od prijatia objednávky. Upozorňujeme, že na začiatku vykurovacej sezóny (obdobie august až október) sa doba dodania môže výrazne predĺžiť (30 pracovných dní aj dlhšie).